Pytanie na Śniadanie

Fani programu śniadaniowego, pod jakże dźwięczną nazwą „Pytanie na Śniadanie” mogą być w ostatnim czasie delikatnie zagubieni. Wszystko z tego powodu, że TVP bardzo mocno rotuje prowadzącymi. Część widzów jeszcze nie do końca pogodziła się z odejściem przebojowej Marceliny Zawadzkiej, a już nastały kolejne zmiany. Do śniadaniówki wrócił chociażby Robert El Gendy, a producenci szykują następną niespodziankę. We wszystkich mediach przejawia się jedno nazwisko. I nie ma wątpliwości. To byłby hitowy transfer! Sprawdźcie w naszym tekście, o kogo chodzi.

Znana gwiazda wkrótce zasili „Pytanie na Śniadanie”?

Zacznijmy od tego, co także grzeje fanów „PnŚ”. Póki co, nic nie wskazuje na to, by do śniadaniówki miała wrócić Marcelina Zawadzka. Była Miss Polonia dobrze bawi się na Instagramie, a o paśmie śniadaniowym Telewizji Polskiej nawet nie wspomina. Chyba czas się pogodzić, że przeminęło z wiatrem…

Jak się jednak okazuje, producenci „Pytania na Śniadanie” przygotowują prawdziwą bombę, a ta już zaczęła tykać. Eksplozja ma nastąpić wkrótce. Tak przynajmniej twierdzą informatorzy Pudelka, którzy dotarli do informatora, mówiącego o tym, kto może zasilić szeregi „PnŚ”.

Pod uwagę brana jest inna, była Miss Polonia, a mianowicie Izabella Krzan. To osoba doskonale znana opinii publicznej i kojarzona w dużej mierze z „Kołem Fortuny”. 

[irp]

Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do „Koła Fortuny”. W zanadrzu jest ktoś jeszcze” – czytamy na Pudelku.

[irp]

Jak widać, władze „Pytania na Śniadanie” robią co mogą, by jeszcze poprawić już i tak rewelacyjne wyniki oglądalności. Trzeba przyznać, że poranne pasmo TVP jest jedną z chętniej oglądanych pozycji w ramówce publicznego nadawcy.

Jeżeli doniesienia Pudelka okażą się prawdzie, to jak łatwo wyliczyć, od początku 2021 roku (wówczas do „Pytania na Śniadanie” ma dołączyć Izabella Krzan lub „ktoś” inny) program prowadzić będzie aż sześć par. Za dużo? To już zależy od indywidualnego podejścia. Wydaje się jednak, że aż taka różnorodność może tchnąć w „Pytanie na Śniadanie” jeszcze więcej elementu ciekawości, który przecież tak bardzo cenią sobie widzowie.

[irp]

Zobacz również: