Lech Wałęsa

Już nieraz opinia publiczna była zaszokowana tym, jak Lech Wałęsa traktuje swoją małżonkę, Danutę. Zwłaszcza, że para jest ze sobą już od ponad połowy wieku. Tym razem jednak żona byłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nie wytrzymała i o wszystkim opowiedziała prasie. 

Czy Lech Wałęsa nie przesadza?

Takie pytanie należy sobie zadać po tym, co na łamach prasy opowiedziała Danuta Wałęsa. Wygląda na to, że jej mąż poświęca jej zbyt mało czasu. A na domiar złego, nie widzi w tym żadnego kłopotu.

O co tak naprawdę chodzi? Danuta miała nadzieję, że teraz kiedy Lech Wałęsa ma mniej wykładów i podróży po świecie znajdzie dla niej więcej czasu. Nic jednak bardziej mylnego. Wygląda na to, że Wałęsa zaszył się w swoim świecie, w którym, nie ma zbyt wiele miejsca i czasu dla małżonki.

[irp]

Powiem tak z ręką na sercu, do mojego męża nie można teraz dotrzeć. Jak zaczął się tak angażować w ten komputer, to bardzo walczyłam. Płakałam, krzyczałam, tłumaczyłam. Wchodziłam do gabinetu i mówiłam: Patrz, jak to nasze życie wygląda! Ty siedzisz w internecie, a ja co? – opowiada na łamach „Newsweeka” Danuta Wałęsa.

Ze słów Danuty wygląda, że małżeństwo z Lechem nie należy do najłatwiejszych, by nie użyć mocniejszych słów. Kobieta opowiedziała też, że mąż nie jada nawet z nią śniadań.

Kiedyś robiłam mu śniadanie, ale teraz sam sobie robi i idzie do gabinetu obok. Nieraz cały dzień się nie widzimy – przyznaje Danuta.

Cóż, skoro Danuta postanowiła wyznać to na łamach prasy, świadczy to tylko o tym, że jest jej już naprawdę bardzo ciężko. Może Lech Wałęsa po tej publikacji zrozumie, że powinien poświęcić więcej czasu swojej żonie. Zwłaszcza po ponad 51 latach wspólnej drogi, kiedy już za niczym nie musi gonić i żyje w dostatku.

[irp]

źródło: Newsweek

  1. Małgorzata Kożuchowska straciła bliską osobę. Przez pandemię nie mogła uczestniczyć w jej pogrzebie
  2. Niebywałe, co pokazało TVP Info. Za mocne słowa pod adresem rządu ktoś może polecieć (WIDEO)
  3. Książę William podjął zaskakującą decyzję. To będą smutne święta w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Zobacz również: