wypadek drogowy

Niebezpieczny wypadek autobusu miejskiego na południu Polski. Pojazd z impetem wbił się w budynek. Oto okoliczności tego groźnie wyglądającego zdarzenia.

Wypadek miał miejsce w Nowym Targu

Z pewnością chwile grozy przeżyli pasażerowie autobusu miejskiego w Nowym Targu w województwie małopolskim. Pojazd uległ niebezpiecznemu wypadkowi. Dokładnie rzecz biorąc z impetem wjechał w budynek położony w mieście.

Do wypadku autobusu doszło w piątek po południu. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Skończyło się tylko na strachu.

Oczywiście w tym momencie dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze policji. W tej chwili nic nie wiadomo na pewno.

W sprawie wypadku autobusu w Nowym Targu głos tradycyjnie zabrali dziennikarze. Zdaniem mediów kierowca pojazdu miejskiego chciał uniknąć zderzenia z samochodem. Jeden z lokalnych portali podał, iż do zdarzenia doszło tuż po tym, jak kierujący Miejskiego Zakładu Komunikacji ruszył z zatoczki autobusowej.

Po chwili, nagle ponownie zjechał z jezdni. Następnie wjechał na chodnik i uderzył w budynek, w którym znajdowała się m.in. pizzeria. Prawdopodobnie zrobił to po to, aby uniknąć zderzenia z innym pojazdem.

W tej chwili nie mamy informacji, czy kierowca autobusu zagapił się. A może to samochód osobowy wymusił pierwszeństwo na drodze? Jak już wspomnieliśmy, sprawę wyjaśnia aktualnie policja.

Na koniec warto odnotować, iż zarówno uszkodzenia autobusu, jak i budynku wyglądają na niewielkie.

źródło: Polsat News

Zobacz również: