TVP Info

Taka sytuacja na antenie TVP Info jeszcze się nie zdarzyła. Widzowie do teraz przecierają oczy ze zdziwienia. Podczas nadawanego na żywo programu „W tyle wizji” w pewnym momencie padły bardzo mocne słowa. Skierowane pod adresem rządu Prawa i Sprawiedliwości. Na twarzach prowadzących program nietrudno było dostrzec zniesmaczenie. Choć próbowali to przykryć, jak tylko mogli.

Szokujące słowa na antenie TVP Info

Wydaje się, że po tych słowach realizatorzy programu aż pobledli na myśl gniewu, jaki może spaść na nich ze strony Prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Wszystko dlatego, że zamiast zrzucić od razu telefon od słuchacza, oni postanowili dopuścić do głosu jednego z bardzo zagorzałych przeciwników rządu.

Do tego momentu program „W tyle wizji” przebiegał zgodnie z planem. Kolejne szpilki wbijane w Koalicję Obywatelską i wtórowanie decyzjom rządu Prawa i Sprawiedliwości. W pewnym momencie ten idealny scenariusz się jednak wysypał.

Gospodarzami „W tyle wizji” byli tym razem Jacek Łęski i Dorota Łosiewicz. Dziennikarze w pewnym momencie wkroczyli na temat Strajku Kobiet. Z ich ust padły mocne słowa pod adresem Marty Lempart, okraszone takimi zwrotami, jak chęć obalenia rządu, rewolucja czy próba narzucenia dyktatury.

Nie wytrzymała tego jedna z widzek, która postanowiła zatelefonować do programu. Zanim została zrzucona z anteny TVP Info, zdołała rzucić kilka, naprawdę mocnych słów w kierunku Prawa i Sprawiedliwości.

„Ja bym chciała powiedzieć, że jako młoda osoba zdecydowanie popieram panią Martę Lempart. Bardzo bym chciała, żeby została naszym dyktatorem, jak to państwo ujęliście. Myślę, że mam stuprocentowe prawo do tego. by powiedzieć temu rządowi po prostu wypi***alać” – powiedziała na antenie TVP Info Pani Oliwia ze Szczecina.

Widzka została zrzucona, choć wydaje się, że mogło to nastąpić zdecydowanie szybciej, a przysnęła nieco realizatorka. Bez względu na to, na antenie TVP Info doszło do sytuacji bez precedensu.

Jacek Łęcki podsumował wyżej zaprezentowaną wypowiedź następującymi słowami: „Nie ma sensu krytykować tej młodej damy. Tylko życzyć jej, żeby kiedyś na tydzień była pod dyktaturą pani Marty Lempart. Zobaczymy, jakby wtedy piszczała”.

Fragment programu „W tyle wizji” z anteny TVP Info możecie zobaczyć poniżej.

https://twitter.com/Po_prostu_tat/status/1333059103128752130

Zobacz również: