Teresa Lipowska
Teresa Lipowska w roli Barbary Mostowiak / fot. M jak miłość

Teresa Lipowska wywołała niemałe poruszenie wśród fanów „M jak miłość”. Wielbiciele produkcji są zszokowani doniesieniami dotyczącymi życia gwiazdy serialu. Okazuje się, że uwielbiana przez widzów aktorka doświadczyła osobistego dramatu. Bez wątpienia, los okrutnie obszedł się z odtwórczynią roli Barbary Mostowiak.

Teresa Lipowska nie kryje, że było ciężko

Bez wątpienia aktorka „M jak miłość” uchodzi za jedną z najbardziej pogodnych osób na planie serialu. Wydaje się, że dzięki takiemu usposobieniu Teresa Lipowska bez problemu stworzyła tak lubianą przez widzów postać seniorki rodu Mostowiaków.

Tymczasem, artystka wyznała w jednym z programów, iż jej życie nie było usłane różami. Lipowska opowiedziała o dramatycznych przeżyciach, których doświadczyła będąc młodą kobietą. Cała historia związana jest z postacią pierwszego męża gwiazdy.

Gwiazda „M jak miłość” okrutnie oszukana

Zanim serialowa Basia Mostowiak poznała miłość swojego życia, czyli Tomasza Zaliwskiego, była związana z innym mężczyzną. Pierwszym małżonkiem aktorki był Aleksander Lipowski. „Zakochałam się w nim na zabój. Kiedy byłam na ostatnim roku, postanowiliśmy się pobrać. Poszłam do ślubu jako dziewica, jemu ofiarowałam swój wianek.” – opowiada o swoim uczuciu Teresa Lipowska. Niestety szybko okazało się, że artystka popełniła błąd wychodząc za mąż za Lipowskiego.

Najpierw kłopotów przysporzyła jej teściowa. Matka pierwszego męża bezustannie krytykowała młodą Lipowską. Nieco później gwiazda „M jak miłość” dowiedziała się, że małżonek wiele razy nie był jej wierny. „Znudziłam mu się. Później zorientowałam się, że jemu po prostu wystarczała miłość na krótko. Po mnie miał jeszcze pięć żon.” – nie kryje serialowa Barbara Mostowiak.

Jednak tym co poraża namocniej jest fakt, iż wiarołomny małżonek wyrzucił aktorkę z ich domu. „Potem stwierdził, że musimy się wyprowadzić i oddać mieszkanie. Ja się wyprowadziłam, a on tam został… Czyli tym sposobem wyrzucił mnie z mieszkania.” –  wyznała Teresa Lipowska.

Źródło: Zrozumieć kobietę

  1. Kasa, misiu, kasa. TVP otrzyma kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już ile, trzymajcie się krzeseł
  2. Czarnek prezentuje kolejny pomysł w sprawie szkół. Uczniowie poznali ostateczną datę
  3. Masakryczna wpadka w PnŚ podczas wypowiedzi eksperta. Internauci nie zostawili na TVP suchej nitki
  4. Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Jego syn prosi wszystkich o wsparcie i zamieszcza poruszający apel
  5. To koniec „Zniewolonej”. Pojawiło się oświadczenie, które wstrząśnie fanami serialu

Zobacz również: