nie żyje mama Marka Krupskiego z TVP

Takie wiadomości jak ta przekazuje się bardzo ciężko. Zwłaszcza, że dotyczą śmierci wielu dzieci – w tym przypadku siedmiorga. Przyczyną był wypadek samochodowy. Media publikują wstrząsające nagranie z miejsca zdarzenia. Pokazujemy je na końcu tekstu.

Tragiczny wpadek, nie żyje siedmioro dzieci

O sprawie, jako pierwsze w polskich mediach poinformowało Radio ZET, które powołało się na doniesienia ABC. W wyniku wypadku samochodowego zginęło dziewięć osób, w tym siedmioro dzieci.

Prawdzie sceny grozy rozegrały się w pobliżu miejscowości Avenal w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych. Kierujący pojazdem typu SUV, 28-letni mężczyzna z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad samochodem i zjechał na pobocze. Po chwili zdołał wrócić na jezdnię, jednak poruszając się z nadmierną prędkością, doprowadził do czołowego zderzenia z autem typu pickup kierowanym przez kobietę.

Kierowca SUV-a zginął na miejscu, a w pickup wskutek zderzenia stanął w płomieniach. „Kiedy pożar został ugaszony, odkryto, że wewnątrz forda znajdowało się osiem osób, z których siedem wyglądało na nieletnich. Wszyscy odnieśli śmiertelne obrażenia” – przekazał Kevin Clays z kalifornijskiej policji. Zatem nikt nie przeżył wypadku. Wszystkich, dziewięcioro uczestników zdarzenia w tym siedmioro dzieci, poniosło śmierć na miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Sprawa byłego polityka PiS trafiła do sądu. Wysyłał dzieciom nagie zdjęcia

Policja liczy teraz na pomoc świadków zdarzenia, którzy już zgłosili się do mundurowych. To pozwoli odtworzyć przebieg wstrząsającego wypadku „klatka po klatce”.

Poniżej publikujemy nagranie wideo z jednej, z amerykańskich telewizji, która przygotowała materiał o opisywanym wypadku. Można na nim zobaczyć miejsce zdarzenia. Rozbite pojazdy zostały już usunięte, ale widać tam symbolicznie zapaloną świeczkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  1. Rząd odpowiada polskim przedsiębiorcom, po nagłośnieniu akcji „otwieraMY”
  2. Lech Wałęsa pisze o 200 000 złotych. Zabrało je „polskie sądownictwo w okresie PiS-u”
  3. Giertych nie ma wątpliwości. Mówi o początku końca PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Wskazał powody

Zobacz również: