Justyna Żyła znów atakuje Piotra

Dzieje się na Instagramie! Justyna Żyła kolejny raz postanowiła zaczepić swojego byłego męża, Piotra Żyłę oraz jego nową dziewczynę Marcelinę. Wypomniała skoczkowi samochód, który ten podarował nowej wybrance. Marcelina nie wytrzymała i ucinając wszelkie spekulacje, postanowiła odpowiedzieć Justynie, która teraz może się jedynie zapaść pod ziemię!

Marcelina Ziętek odpowiada Justynie Żyle

Miarka się przebrała. Konflikt Justyny Żyły i nowej dziewczyny Piotra, Marceliny Ziętek nabiera na sile. Po tym jak Justyna zaczęła kierować w jej stronę uszczypliwe komentarze, co zresztą uczyniła już nie pierwszy czas, Marcelina nie wytrzymała i do wszystkiego odniosła się na swoim Instastory.

Przypomnijmy, że Justyna Żyła w ostatnim czasie oskarżyła Piotra o to, że zabrał jej i dzieciom samochód, a nowy podarował swojej dziewczynie. Na Marcelinę wylał się w mediach społecznościowych dość duży hejt. Zetknęła się z nim także Justyna Żyła. Fani obu Pań są mocno podzieleni.

Marcelina Ziętek nie mogła tego dłużej już pozostawić bez reakcji. „Od gdzieś dwóch dni na moim profilu pojawia się dużo negatywnych komentarzy. (…) Wszystkie komentarze są z fikcyjnych kont. (…) Naprawdę mi to nic nie robi. Jedyną krytykę jaką mogę przyjąć, to od osób mi najbliższych. Reszta mnie w ogóle nie dotyka (…) Nie pozwolę sobie, żeby ktoś tam mnie obrażał i zamieszczał treści, których ja nie chcę.” – mówi ostro na swoim Instastory Marcelina Ziętek. To jednak nie koniec. Aktorka zwróciła się też pośrednio do Justyny Żyły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiemy kto zastąpi Jerzego Brzęczka! Spora niespodzianka!

Marcelina przyznała, że czuje się ofiarą kłamstw i manipulacji. Nie zamierza tego zostawiać bez reakcji. Jasno przekazała, że odpowiednie osoby spotkają się wkrótce z odpowiednimi konsekwencjami. „Bądźmy dla siebie mili, a nie takim jadem… Bo ten jad w końcu was wykończy! Po co? Po co tak żyć?” – zastanawia się, wyraźnie poruszona aktorka

SPRAWDŹ TAKŻE: Dramat jurora „The Voice Senior”. Niepokojące informacje o stanie zdrowia, nie jest dobrze

Zobacz również: