The Voice Senior
Zdjęcie poglądowe z planu The Voice Senior, fot. Jan Bogacz, TVP

Muzyczne show „The Voice Senior” cieszy się na antenie TVP olbrzymią popularnością. Wszyscy z wypiekami na twarzy podziwiamy wokalny talent uczestników, a także przebojowość jury. Tym razem jednak nikomu nie jest do śmiechu, bowiem „Fakt” opublikował wstrząsający wywiad z Witoldem Pasztem. Ze zdrowiem Witolda, który przeszedł zakażenie koronawirusem wciąż nie jest dobrze. Ma problemy z chodzeniem. Zwrócił się do wszystkich z bardzo ważnym apelem.

Witold Paszt z „The Voice Senior” ma problemy z chodzeniem

68-letni Witold Paszt jest uwielbiany przez widzów „The Voice Senior”. Dlatego też fani bardzo przeżyli jego zakażenie koronawirusem. I choć od tego faktu minęły już miesiące, to juror „The Voice Senior” wciąż nie doszedł do pełnej sprawności. Właśnie przekazał smutne informacje o swoim stanie zdrowia.

„Jeszcze nie do końca mi się udało wrócić do formy. Na szczęście mogę już swobodnie oddychać, ale organizm wciąż jest dość mocno osłabiony. Moje nogi nadal są bardzo słabe” – mówi Paszt na łamach „Faktu”. Problemy z chodzeniem go jednak nie łamią, bo jak sam zauważa: „Nie narzekam i cieszę się, że jest zdecydowanie lepiej, bo widzę postępy”.

Jednocześnie wokalista postanowił zaapelować do wszystkich fanów „The Voice Poland” oraz wszystkich tych, którzy czytają jego wypowiedź. „Noście maseczki, przestrzegajcie obostrzeń, bo to nie przelewki. Nikt tak naprawdę nie wie, jak będzie przechodził zakażenie” – ostrzega.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Duży bank ostrzega! Oszuści stosują nowy podstęp, aby wyciągnąć od Ciebie pieniądze

Choć informacje o stanie zdrowia Paszta i towarzyszących mu wciąż, po przebytym kilka miesięcy temu zakażeniu koronawirusem, objawach są porażające, to Witold Paszt wrócił do „The Voice Senior” i dzielnie ocenia występujących tam uczestników. Olbrzymi szacunek. „W programie są takie talenty, które w tym wieku mogłyby jeszcze zaistnieć na rynku. Mam ogromny szacunek dla tych ludzi, że zdecydowali się na udział w show” – wyjawił dla „Faktu” Paszt.

źródło: Fakt

SPRAWDŹ TAKŻE: Dwie dziewczynki ranne, jedna walczy o życie. Bezmyślny ojciec zorganizował niebezpieczny kulig

Zobacz również: