Sanatorium Miłości

„Sanatorium Miłości” nie przestaje zaskakiwać. Aktualnie opinia publiczna żyje tym, co wydarzyło się pomiędzy dwojgiem uczestników hitu TVP. Bez wątpienia widzowie nie często mają okazję obejrzeć takie sceny.

„Sanatorium Miłości” w niepublikowanych fragmentach

Z pewnością telewizyjny hit opowiadający o seniorach, którzy szukają bratniej duszy, to jeden z najpopularniejszych programów w TVP. Przypuszczalnie, aktualna edycja nie będzie ostatnią. Po tym, co wydarzyło się w programie, można pokusić się o stwierdzenie, że powstanie kolejna seria „Sanatorium Miłości”.

Niewątpliwie widzowie programu niezbyt często są świadkami tak namiętnych scen, jak te z najnowszej odsłony przygód seniorów. Co ciekawe, produkcja hitu nie zdecydowała się ich pokazać w odcinku emitowanym w niedzielny wieczór na antenie TVP. Wielbiciele show mogli je zobaczyć dopiero w „Kulisach programu”.

Na pewno zastanawiacie się, co takiego wydarzyło się pomiędzy uczestnikami. Otóż fani „Sanatorium Miłości” mieli okazję podejrzeć jak wyglądała randka Haliny i Edwarda. Przypomnijmy, iż emerytka zdobyła tytuł kuracjuszki odcinka. Z tego powodu, seniorka mogła pójść na romantyczną randkę z wybranym przez siebie uczestnikiem show. Wybór Halinki padł na Edka.

Co ciekawe, spotkanie kuracjuszy odbyło się w jacuzzi. Do tego pojawił się szampan z bąbelkami i soczyste truskawki. Edward i Halinka bardzo dobrze czuli się ze sobą. Z minuty na minutę byli coraz bliżej siebie. Ku zaskoczeniu widzów „Sanatorium Miłości” Edziu pocałował nawet Halinkę. Zrobiło się naprawdę romantycznie.

Warto dodać, że sami zainteresowani potwierdzili, iż randka należała do udanych. „W jacuzzi to było ekstra. Podobało mi się. Był szampan z truskawkami, eleganckie bąbelki” – wyznał Edek. „Edziu trochę tam bajerował, jest w tym dobry, bo on taki kabareciarz. Myślę, że dobry wybór dokonałam, bo Edziu jest zgrywus. Myślę, że nam nieźle poszło” – wtórowała mu Halinka.

Jak łatwo się domyśleć, sceny z udziałem Haliny i Edwarda stały się przedmiotem komentarzy użytkowników mediów społecznościowych. Zdecydowana większość osób umieściła pozytywne opinie pod nagraniem. Ludzie gratulowali parze odwagi. Podkreślali, iż uczestnicy „Sanatorium Miłości” są fantastycznymi, barwnymi postaciami.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzysz co Poczta Polska zostawiła w paczkomacie. Internauci umierali ze śmiechu
  2. Makabryczne odkrycie na Lubelszczyźnie. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny
  3. Łazik wylądował na Marsie. NASA publikuje pierwsze zdjęcie

Zobacz również: