ogromna ewakuacja

Do makabrycznego odkrycia doszło już jakiś czas temu na Lubelszczyźnie. Jednak dopiero teraz policjantom udało się uzyskać więcej informacji na temat wyglądu ofiary. Wciąż jednak nie jest znana tożsamość mężczyzny. Dlatego też mundurowi proszą o pomoc i publikują wizerunek.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policją?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim publikują rekonstrukcję potencjalnego wyglądu mężczyzny. To właśnie jego szczątki znaleziono w sortowni odpadów komunalnych w Białej. Wizerunek pokazujemy na końcu naszego artykułu.

Do wstrząsającego odkrycia w Białej doszło w styczniu 2020 roku. Do tej pory nie udało się jednak ustalić tożsamości mężczyzny. Sporządzono jedynie rekonstrukcję wyglądu jego twarzy. Policjanci mają nadzieję, że to pozwoli im rozwikłać całą zagadkę.

„Policjanci z radzyńskiej komendy od ponad roku prowadzą czynności identyfikacyjne związaną z ustaleniem tożsamości osoby, której czaszkę znaleziono w sortowni odpadów komunalnych w styczniu 2020 roku, w miejscowości Biała. Specjaliści z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Teraz policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają.” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Choć śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich, to policjanci wciąż poszukują wszelkich danych. Według ustaleń, mężczyzna mógł mieć od 65 do 70 lat. „Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod numerem telefonu 47 81 422 36.” – czytamy.

źródło: KPP Radzyń Podlaski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec Rydzyk stanie przed sądem. Czeka go proces karny, chodzi o jego fundację
  2. Rząd wróci do wszystkich obostrzeń? Nie ma już wątpliwości: „Mamy się zderzyć z kolejnym wzrostem zachorowań”
  3. Idzie nowe. Allegro wprowadza spore zmiany, jedna szczególnie nie spodoba się klientom

Zobacz również: