rodzina piosenkarki

Przypuszczalnie w rodzinie popularnej polskiej piosenkarki nie dzieje się dobrze. Jedne z ostatnich słów gwiazdy wzbudziły obawy wśród jej wielbicieli. Jaką wypowiedzią Edyta Górniak tak mocno zaniepokoiła swoich fanów? 

Edyta Górniak znowu ma napięte relacje z mamą?

Przypomnijmy, iż znana piosenkarka jeszcze nie tak dawno miała bardzo chłodne relacje z matką. Być może wynikało to z faktu, iż Edyta Górniak doświadczyła niezwykle trudnego dzieciństwa. Wokalistka była molestowana przez tzw. „przyjaciela rodziny”. O całym procederze miała wiedzieć mama gwiazdy – Grażyna Jasik.

Niespodziewanie kilka lat temu Górniak pogodziła się ze swoją rodzicielką. Do symbolicznego pojednania doszło w 2015 roku, kiedy to artystka nieoczekiwanie pozdrowiła swoją mamę ze sceny amfiteatru w Opolu. Po 9 latach panie ponownie nawiązały kontakt, wszystko wydawało się w porządku.

Niestety, wiele wskazuje na to, że być może chłodne relacje na linii matka – córka znowu powróciły. Wszystko za sprawą niepokojących doniesień i słów samej Edyty Górniak. To nieco zadziwiające zważywszy na to, że piosenkarka kilka lat temu wróciła ze Stanów Zjednoczonych, aby czuwać w szpitalu nad chorą rodzicielką.

Nie wiemy co tym razem mogło spowodować ochłodzenie stosunków między paniami. Być może wskazówką są słowa samej Edyty Górniak. Wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych niepokojący wpis, w którym nawiązała do swojego dzieciństwa.

Z posta opublikowanego przez Edytę Górniak wynika, że w jej domu dochodziło do przemocy. „Widzicie tę katedrę? No, więc historia jest taka: ja byłam dzieciakiem i mieszkałam na osiedlu ZWM, uciekałam z lekcji, żeby przyjść sobie do amfiteatru […] Jak się zasiedziałam i wiedziałam, że dostanę lanie, gdy wrócę do domu, to przychodziłam tu i do św. Marii się modliłam, żeby mnie mama nie zbiła za bardzo” – wyznała gwiazda.

Temat rzekomej przemocy w rodzinie podchwycili dziennikarze. Zdaniem jednej z kolorowych gazet po wyznaniach córki Grażyna Jasik bała się wychodzić z domu. Zrezygnowała nawet z szybkich zakupów.

Znajomi matki Górniak donieśli także, że kobieta chciałaby nawiązać z córką kontakt. Jednak są z tym spore trudności. Artystka w ostatniej chwili odwołała swój występ w rodzinnym Opolu. Media już wieszczą najgorsze. Czyżby piosenkarka kolejny raz zamierzała odciąć się od rodzicielki?

„Jeśli Edyta nie chce mieć z nią kontaktu, to Grażynka powinna to od niej usłyszeć. Powoli traci jednak nadzieję, że dojdzie do spotkania” – podsumował całą sytuację jeden ze znajomych Jasik.

źródło: lelum.pl

Zobacz również: