allegro

Na użytkowników popularnej platformy do zakupów online czekają spore zmiany. Allegro informuje o nich poprzez swoje oficjalne kanały i biuro prasowe. Szczególnie jedna z nich nie przypadnie klientom do gustu. Zobacz szczegóły.

Allegro z kolejnymi zmianami – lepiej się z nimi zapoznaj

Już od dzisiaj, a więc od 18 lutego użytkownicy posiadający aktywną usługę Allegro Smart będą mieć dostęp do darmowej przesyłki kurierem nie od 100 zł jak do tej pory, a od 80 złotych. To z pewnością zmiana na plus. 3,99 zł z kolei wyniesie dopłata do przesyłki pobraniowej w ramach Allegro Smart, ale to nie jedyne zmiany w popularnym serwisie z zakupami online.

„Dostawa w ramach Allegro Smart! jest nadal darmowa! Możliwość płatności za przesyłkę przy odbiorze jest usługą dodatkową, jaką oferują przewoźnicy.” – przekazuje w oficjalnym komunikacie Allegro.

Przejdźmy zatem do kolejnych zmian na platformie sprzedażowej. Już za 2 miesiące Allegro wyłączy swoje usługi dla niezarejestrowanych użytkowników. Mówiąc wprost – jeżeli będziesz chciał coś kupić, będziesz musiał najpierw zarejestrować konto. To krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa kupujących. „Od 19 kwietnia zrobisz zakupy tylko z zarejestrowanym kontem Allegro. Chcemy, żeby każdy klient otrzymał od nas pełne wsparcie po zakupach, a możemy je zapewnić tylko kupującym z kontem. Dotyczy to na przykład Programu Ochrony Kupujących i innych opcji.” – przekazuje serwis.

Zmiany czekają także usługę Allegro Pay. Serwis zapowiada, że zmniejszona zostanie minimalna kwota zakupów, którą będzie można rozłożyć na bezpieczne raty.

źródło: Allegro, o2.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec Rydzyk stanie przed sądem. Czeka go proces karny, chodzi o jego fundację
  2. Magda Ogórek wyśmiała Olejnik. Wtórował jej Jakimowicz. Nie uwierzysz, co powiedziała
  3. Rząd wróci do wszystkich obostrzeń? Nie ma już wątpliwości: „Mamy się zderzyć z kolejnym wzrostem zachorowań”

Zobacz również: