Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek i Monika Olejnik / fotomontaż

Ostatnio na linii TVP – TVN dochodzi do wielu wymian „uprzejmości”. W tle oczywiście podatek od reklam. Obie stacje telewizyjne szczypią się w programach informacyjnych, ale dziennikarze nie omieszkali także kilku ataków personalnych. Za przykład może posłużyć Magdalena Ogórek, która wraz z Jarosławem Jakimowiczem zakpiła z Moniki Olejnik. Nie uwierzycie co powiedziała.

Magdalena Ogórek kpi z Moniki Olejnik, Jakimowicz przytakuje

Tradycyjnie Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz spotkali się z widzami TVP Info w ramach programu „W kontrze”. W pewnym momencie temat ich rozmowy zboczył na TVN, a konkretnie Monikę Olejnik.

Magdalena Ogórek nie kryła swojej krytyki względem starszej i dużo bardziej doświadczonej dziennikarki, która prowadzi od lat program „Kropka nad i”. „Dobrze by było gdyby sobie człowiek mógł oglądać, co chce. Prawda Jareczku? Na przykład taki ładny program o modzie leci. Nazywa się 'Kropka nad i'” – mówiła Magdalena Ogórek na wizji do Jarosława Jakimowicza. Dziennikarka, a także była kandydatka na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej tym samym zakpiła sobie i podważyła kompetencje Olejnik.

Śmiało można rzec, że Magdalenie Ogórek puściły hamulce i wyrzuciła to, co jej na sercu leży. Nie od dziś wiadomo, że obie Panie nie przepadają za sobą. Ogórek zasugerowała także, że jej zdaniem Monika Olejnik jest stronnicza i nieprofesjonalna.

Obojętny wobec takiej postawy nie pozostał Jarosław Jakimowicz, który dołączył do szydzenia z Moniki Olejnik. O programie „W kontrze” znów zrobiło się głośno. I tu rodzi się pytanie czy prezenterzy TVP Info celowo poruszyli temat Olejnik i „Kropki nad i”, bo wiedzieli, że to się dobrze sprzeda czy rzeczywiście wyszedł „spontan”?

źródło: o2.pl, mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVN24 zniknie za pół roku? Jest problem z przedłużeniem koncesji od KRRiT
  2. Rząd wróci do wszystkich obostrzeń? Nie ma już wątpliwości: „Mamy się zderzyć z kolejnym wzrostem zachorowań”
  3. Próba porwania dziecka w polskim mieście. Policja poszukuje świadków

Zobacz również: