nie żyją dwaj Polacy w Ukrainie

Blisko 52-letnia aktorka nie kryje rozpaczy. Katarzyna Skrzynecka, bo o niej mowa, opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych. Artystka straciła jedną z najbliższych sobie osób.

Skrzynecka pożegnała ukochanego tatę. Łzy cisną się do oczu

Katarzyna Skrzynecka pogrążyła się w smutku i rozpaczy. Aktorka właśnie poinformowała, że nie żyje jej ukochany ojciec. Jurorka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” we wzruszającym wpisie pożegnała swojego zmarłego tatę.

Z pewnością treść wpisu, który ukazał się w mediach społecznościowych, sprawia, że w oku niejednej osoby zakręci się łza. „Są już RAZEM… Tatul… Mama… Stryj – ukochany Brat Bliźniak… Nie napiszę nic więcej … bo to co najważniejsze mówi się swoim Bliskim z serca w serce … z oczu w oczy… z Serca i Czułych Myśli do Nieba… a ONI i tak to słyszą i wiedzą … a nie na socialmediach. Tatul KOCHAŁ przyrodę… piękne chmury…krajobrazy…ptaki…serdeczny uśmiech…zgodę…pokorę życia…pogodę ducha…zdrowy styl życia…muzykę klasyczną…wycieczki rowerowe…ballady na jazzową trąbkę… I NAS Najbardziej na Świecie” – napisała przygnębiona Skrzynecka.

Ten niezwykle poruszający wpis popularna aktorka opatrzyła fotografiami swoich rodziców. Nie da się nie zauważyć, iż pan Włodzimierz i pani Magda Skrzyneccy bardzo się kochali. W tym miejscu warto wspomnieć, iż tata artystki był inżynierem, natomiast mama technikiem dentystycznym. Kobieta zmarła w 2008 roku po chorobie nowotworowej.

Oczywiście na smutnego posta zareagowali znani koledzy Katarzyny Skrzyneckiej. Pojawiło się mnóstwo kondolencji i słów otuchy. „Tak mi przykro. Piękni byli <3” – stwierdziła Olga Borys. „Bardzo Cię Kasiu i Waszą rodzinę przytulam i wspieram!” – zapewnił Piotr Gąsowski. Z kolei Maciej Dowbor i Marek Kaliszuk umieścili smutne emotikony.

Jednak nie tylko gwiazdy skomentowały tragiczną wiadomość. „Wyrazy współczucia Pani Kasiu wreszcie Rodzice są razem Szczęśliwi będą czuwać razem nad Panią i Pani Rodziną”, „Wyrazy współczucia. Ludzie których kochamy nie umierajà nigdy na zawsze pozostaną w sercach i pamięci naszej”, „Pani Kasiu współczuję najbardziej tak od serca” – napisali zwykli Polacy.

źródło: se.pl

Zobacz również: