Marek Suski
fot. Piotr Polak, PAP

Marek Suski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polityków Prawa i Sprawiedliwości. Dziś wszyscy jesteśmy w szoku po tym, co pojawiło się na jego profilu na Twitterze. Zdjęcia roznegliżowanej kobiety i niewybredne komentarze. Wszyscy zastanawiają się o co chodzi? Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości już zabrała głos w tej sprawie.

Marek Suski i nagie zdjęcia. O co w tym wszystkim chodzi?

Suski to postać, która na trwałe utkwiła w pamięci Polaków w związku z sejmową komisją śledczą ds. wyjaśnienia afery Amber Gold, której Marek Suski był wiceprzewodniczącym. Teraz trafił jednak na usta wszystkich z zupełnie innego powodu. Konkretnie chodzi o jego konto w mediach społecznościowych.

W poniedziałkowy poranek na Twitterowym koncie Marka Suskiego pojawiły się zdjęcia roznegliżowanej kobiety, również zaangażowanej w politykę. Suski opatrzył je niewybrednymi komentarzami.

„Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby Szarzyńska już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej” – czytamy na jego Twitterze.

Poza tym na koncie Marka Suskiego pojawił się też tajemniczy link do pobrania większej paczki zdjęć, które miał otrzymać od tejże kobiety. Posty i zdjęcia szybko obiegły Internet, a wszyscy zastanawiają się, co tu się wyprawia? Głos w tej sprawie zabrała rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Anita Czerwińska.

Czerwińska wyjaśniła, że konto Marka Suskiego padło ofiarą hakerów. „Doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana” – czytamy w krótkim komunikacie Czerwińskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramatyczna akcja GOPR-owców. Kobieta w samej bieliźnie chciała zdobyć szczyt, teraz walczy o życie

źródło: Twitter, o2.pl

Zobacz również: