ogromna ewakuacja

Kolejna tragedia na Jeziorze Kisajno na Mazurach. Przypomnijmy, że to właśnie na tym zbiorniku wodnym tragicznie zginął półtora roku temu znany producent, Piotr Woźniak-Starak. Teraz wyłowiono z wody ciała dwóch mężczyzn.

Dwa ciała wyłowione z Jeziora Kisajno

Cała Polska żyła śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. Znany reżyser zginął tragicznie po wypadnięciu z łodzi na Jeziorze Kisajno. Teraz, dokładnie na tej samej wodzie po 1,5 roku rozegrał się kolejny dramat.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, dwóch mężczyzn weszło na lód, który nie wytrzymał pod ich ciężarem. Wtedy też mężczyźni wpadli do lodowatej wody i doszło do tragedii.

„We wtorek ok. godz. 15.00 jeden z pracowników ochrony miał zawiadomić, iż niedaleko zaparkowano auto oraz rozłożono sprzęt wędkarski, natomiast nie widać żadnych osób w pobliżu” – czytamy.

Policja próbowała sprawdzić, co wydarzyło się na Jeziorze Kisajno, jednak i pod funkcjonariuszami lód zaczął się kruszyć, dlatego też wycofali się i wezwali do pomocy specjalistyczną jednostkę straży pożarnej.

„Przy pomocy specjalistycznego sprzętu udało się wyłowić z wody ciała dwóch mężczyzn. Byli to poszukiwani wędkarze, którzy zostawili na brzegu swój sprzęt oraz samochód” – czytamy w doniesieniach medialnych.

Nieoficjalnie we wodzie może znajdować się też trzecie ciało. Wszystko dlatego, że na lodzie pozostawione zostały trzy wędki. Kolejnych zwłok jednak nie udało się znaleźć. Policja wróci jeszcze wraz ze strażą pożarną w tę okolicę.

ZOBACZ TAKŻE: Duży bank ostrzega! Oszuści stosują nowy podstęp, aby wyciągnąć od Ciebie pieniądze

„Policja zaapelowała o to, aby nie wchodzić na zamarznięte jeziora. Nawet jeśli wydaje nam się, że tafla lodu jest gruba, lepiej zachować ostrożność i nie narażać się na zbędne niebezpieczeństwo. Może się bowiem okazać, że w pobliżu nie ma nikogo, kto zdążyłby nam pomóc” – czytamy w portalu Pikio.

źródło: Pikio, Wirtualna Polska, Onet, Polsat News, Na Temat

POLECAMY TERAZ: Dramat jurora „The Voice Senior”. Niepokojące informacje o stanie zdrowia, nie jest dobrze

Zobacz również: