Czy Katarzyna Cichopek odejdzie z M jak miłość?

Nagrania do nowych odcinków „M jak miłość” trwają w najlepsze. Po krótkiej przerwie związanej z pandemią, już jakiś czas temu produkcja „eMki” wróciła do kręcenia dalszych losów ulubionego serialu Polaków. Zdjęcie zza kulis postanowiła dodać Katarzyna Cichopek. Widzimy na nim, że praca aktora nie jest wcale usłana różami.

Katarzyna Cichopek na zdjęciu zza kulis „M jak miłość”

Na opisywanej przez nas fotce, która pojawiła się w mediach społecznościowych Katarzyny Cichopek, widzimy serialową Kingę i Piotra Zduńskich. Para wygląda na zmarznięta, a to wszystko ze względu na ekstremalne warunki, które towarzyszyły nagraniom jednego z odcinków. Katarzyna Cichopek przyznała, że to listopadowy epizod, a w „kreacji”, którą ma na sobie, musiała uporać się przy -17 stopniach na dworze. „Wczorajsze nocne zdjęcia przy -17, a kontynuacja kostiumu z listopada.” – czytamy w podpisie pod zdjęciem.

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej uwielbianych polskich aktorek. W „M jak miłość” jest od samego początku i nikt nie wyobraża sobie, by serialowa Kinga Zduńska mogła odejść z popularnego serialu. Nic na to nie wskazuje, bo nawet tak straszne warunki pracy, jak siarczysty mróz i „lekka” kreacja nie przeszkadzają Kasi.

„Daliśmy radę. Super reżyser, zdolna ekipa i extra serialowy mąż.” – podsumowuje Katarzyna Cichopek.

ZOBACZ TAKŻE: Dwie dziewczynki ranne, jedna walczy o życie. Bezmyślny ojciec zorganizował niebezpieczny kulig

Oczywiście, pod postem nie obyło się bez uszczypliwości w kierunku Katarzyny Cichopek. Nie wszystkim fanom spodobała się jej kreacja. „Zastanawia mnie jedna rzecz, oczywiście to nie żaden hejt i absolutnie moje słowa nie są skierowane do aktorów bo nie mają na to wpływu ale dlaczego ubierają was tak jak bezguścia jakieś? Akcja toczy się w teraźniejszych czasach a piękna, młoda Kinga wygląda jak ciotka Klotka.” – pisze jedna z internautek.

Pewną poradę dla Katarzyny Cichopek ma za to inny internauta. Może się przydać, kiedy znów przyjdzie pracować w takich warunkach. „W takiej sytuacji przydałby się cienki ocieplacz pod spód. W Moskwie jak kręcą seriale, a trzeba być ubranym cieniej to dają właśnie takie ocieplane getry.” – czytamy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polityk PiS kpi z obowiązujących obostrzeń? Wyjechał z rodziną w góry

Zobacz również: