Krzysztof Jackowski

Czy Jasnowidz Jackowski dokładnie przewidział wydarzenia, które właśnie trwają? O wszystkim przypomniał na swoim kanale w serwisie Youtube. Opisywane w tekście słowa wygłosił dokładnie przed rokiem… Czy na naszych oczach rozgrywa się jego czarna wizja?

Krzysztof Jackowski wiedział już rok temu?

Krzysztof Jackowski rok temu mówił o wodzie, której ludzie będą się bać. Właśnie o tym przypomniał na Youtube. Czy to możliwe, że najsłynniejszy polski jasnowidz dokładnie przewidział skażenie Odry?

„Piszecie do mnie, ale ja pamiętam też tę wizję.” – przyznał Jasnowidz Jackowski, cytowany przez portal Interia.pl. „Ponad rok temu na tym kanale, wykonując wizję na tematy przyszłościowe, prawdę mówiąc mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, że duże skażenie wody, ludzie będą bali się wody. I bardzo istotne jest to… No, wprawdzie nie Wisłę, ale mamy Odrę. Co istotne, Szczecin, Gdańsk to nie są od siebie (…) dużo oddalone miejscowości” – dodał.

Jasnowidz Jackowski odniósł się też do aktualnych wydarzeń w związku ze skażeniem Odry. Przyznał, że bardzo go to wszystko niepokoi. Najbardziej niepokojący jest fakt, że służby wciąż nie ustalili źródła skażenia.

źródło: Interia, Youtube

Zobacz również: