wybuch gazu

Potworny wypadek miał miejsce na południu naszego kraju. W Małopolsce, a dokładnie na autostradzie A4 doszło do zdarzenia w wyniku obrażenia odniosło aż 13 osób. Oto okoliczności tegp dramatycznego, drogowego incydentu.

W wypadku udział wzięły dwa pojazdy – samochód osobowy i bus

Wypadek zdarzył się w niedzielę 14 sierpnia około godziny 2:15 na odcinku węzeł Bochnia – węzeł Brzesko. Udział w nim wzięły dwa pojazdy – samochód osobowy oraz bus. Początkowo mówiono o 5 osobach rannych, jednak ostatecznie liczba wzrosła do 13.

„Dramatyczny wypadek w Małopolsce. Aż 13 osób zostało rannych w wypadku na autostradzie A4 w miejscowości Rzezawa, gdzie samochód osobowy i bus wjechały do rowu. Ruch w kierunku Rzeszowa odbywał się przez kilka godzin wyłącznie lewym pasem” – podała dziś Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Oczywiście na miejsce wypadku udały się służby. Poza policją i karetkami pogotowia na feralny odcinek A4 przybyły jednostki straży pożarnej. W akcji ratunkowej uczestniczyli m.in. strażacy z OSP Rzezawa.

Strażacy ochotnicy umieścili na swoim profilu społecznościowym na Facebooku krótki komunikat w sprawie wypadku w miejscowości Rzezawa. „Dzisiaj 14.08.22 r o godz. 01.18 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na 462 kilometr Autostrady A4 w kierunku Tarnowa między węzłem Bochnia a węzłem Brzesko” – napisali.

Do wpisu strażacy dołączyli przerażające zdjęcie wypadku. Na fotografii widzimy mocno zniszczone pojazdy znajdujące się w rowie tuż obok drogi.

O sporej skali wypadku świadczy fakt, iz na miejscu zdarzenia pracowało kilka jednostek straży pożarnej oraz siedem zespołów ratownictwa medycznego. Aktualnie funkcjonariusze policji próbują ustalić okoliczności tragicznego zdarzenia na A4.

źródło: Fakt

Zobacz również: