Kaczyński

Na polskiej scenie politycznej względnie spokojnie. Dlatego też dziennikarze szukają przeróżnych informacji, aby zadowolić czytelników. Furorę robi materiał Super Expressu, w którym tabloid przyjrzał się, jak mieszka Jarosław Kaczyński. Uwagę zwraca… bałagan. Zobaczcie zdjęcia.

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Super Express zamieszcza zdjęcia

Jak słusznie zauważył Super Express, wielu Polaków myśli, że Jarosław Kaczyński mieszka, niczym król. Wszak jego dom na Żoliborzu był osłaniany przez spore oddziały policji, niczym najważniejsza twierdza w kraju. Nic jednak bardziej mylnego. Mieszkanie Prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie powala na kolana. Kaczyński żyje skromnie, o czym też wielokrotnie informowali jego bliscy.

„Jego dom (Jarosława Kaczyńskiego – dod. red.) nie wyróżnia się niczym w okolicy. Wręcz niektórych może zaskakiwać skromnością, oraz faktem, że niewątpliwie… przydałby się tu remont. Zardzewiała furtka, domagające się odświeżenia ściany, stary, rozlatujący się daszek” – informuje z kolei Super Express.

Dziennikarze tabloidu zwrócili też uwagę na jeszcze jedną rzecz. „Nie da się ukryć, ze na parapetach panuje bałagan. Stosy gazet i papierów, bibeloty – ups, czyżby prezes PiS zapomniał posprzątać? Często można również dojrzeć kotkę Kaczyńskiego, Fionę, która z wytęsknieniem wypatruje przez okno swego pana” – czytamy w materiale tabloidu.

Dobrą robotę, aby zaspokoić ciekawskich Internautów zrobili też fotoreporterzy, pracujący na zlecenie Super Expressu. Na stronie internetowej tabloidu znajduje się spora galeria zdjęć, ukazująca drobne szczegóły z willi Kaczyńskiego. Niestety, ale oko aparatu nie dotarło do wnętrza posiadłości, ale kilka szczegółów da się dostrzec i ze środka. Zobacz przykładowe zdjęcia poniżej, a po całość udaj się na stronę internetową Super Expressu.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Obostrzenia aż do Świąt Wielkanocnych!? Najgorszy możliwy scenariusz

źródło: Super Express

 

Paweł Nowak / Super Express
Paweł Nowak / Super Express
Paweł Nowak / Super Express
Paweł Nowak / Super Express

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tragiczny wypadek. Nie żyje 7 dzieci. Pokazano nagranie z miejsca zdarzenia

Zobacz również: