wypadek

Sceny grozy rozegrały się w Kraśniku, w województwie lubelskim. 45-latek próbował udusić własną matkę. W trakcie awantury wydłubał jej także oczy, a kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Możliwe, że już nigdy nie odzyska wzroku. Wiadomo, co grozi mężczyźnie.

Próbował zabić własną matkę. Ciężko ją okaleczył

Prokuratura zastosowała wobec 45-latka trzymiesięczny areszt, a zostanie on osadzony w szpitalu psychiatrycznym. Śledzy stawiają mu zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkich obrażeń ciała.

Wiadomo także, że podejrzany 45-latek przyznał się do winy. Za popełniony czyn grozi mu nawet dożywocie. Śledczy potwierdzają, jak doszło do całej sytuacji i w jakim stanie obecnie znajduje się poszkodowana kobieta, matka mężczyzny, który ją zaatakował.

„Prokuratura przedstawiła 45-letniemu Pawłowi P. zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkich obrażeń w postaci pozbawienia możliwości widzenia. Podejrzany przyznał się do winy. We wtorek sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Za zarzucane czyny grozi dożywocie.” – potwierdza powyższe informacje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

„Według zgłoszenia syn mógł poważnie zaatakować swoją 66-letnią matkę, z którą mieszkał. Kiedy funkcjonariusze weszli do środka, zastali w makabrycznych okolicznościach dwie osoby. Kobieta posiadała ciężkie obrażenia w okolicach oczu” – mówi z kolei o szczegółach zajścia Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

Media dodają, że mężczyzna podczas ataku wydłubał swojej matce oczy. Policja nie potwierdziła tego czynu bezpośrednio, a mówi o ciężkich obrażeniach w okolicach oczu. Wiadomo, że 45-latek w momencie zatrzymania był trzeźwy. Matkę przetransportowano w ciężkim stanie do szpitala.

źródło: Onet, PAP

  1. Donald Tusk zapowiada, co zrobi z 500 plus i programami PiS kiedy przejmie władzę
  2. Fatalny błąd pielęgniarki. 36-latka zmarła na jej oczach. Sprawa trafiła do sądu
  3. Niepokojące prognozy Adama Niedzielskiego. Tyle zakażeń dziennie będziemy mieć w Polsce?

Zobacz również: