Hanna Lis

Bez dwóch zdań sytuacja, o której właśnie opowiedziała Hanna Lis poraża i bulwersuje. Aż nie chce się wierzyć, iż coś takiego mogło mieć w ogóle miejsce. Z pewnością, takiej traumy nie da się łatwo zapomnieć.

Hanna Lis chętnie mówi o sobie

Bez wątpienia była gwiazda Polsatu to osoba, która ma dobry kontakt ze swoimi fanami. Lis nie boi się poruszać poważnych tematów czy wygłaszać swoich opinii, nawet jeśli byłyby one kontrowersyjne.

Jednakże tym razem słowa prezenterki zszokowały wiele osób. Wydaje się, że fani znanej dziennikarki nie mieli pojęcia przez jakie piekło przeszła ich ulubienica. Hanna Lis wiele lat temu doświadczyła ogromnej traumy, która była związana z narodzinami jednej z jej córek.

Dramatyczna sytuacja byłej gwiazdy Polsatu

Dziennikarka jest mamą dwóch dorosły już córek – Julii i Anny. Dziewczyny są owocem związku prezenterki z Jackiem Kozińskim. Okazuje się, że zanim Lis urodziła najstarszą córkę, przeszła przez prawdziwe piekło. 

Hanna Lis wyznała, że zdaniem lekarzy jej pierwsze dziecko nie powinno w ogóle przyjść na świat. „Julki o mały włos nie straciłam. Pamiętam, że leżałam w szpitalu i nad głową lekarze mówili: 'Nie, to jest już po ciąży’, jeden mówił do drugiego: 'To co, może wyskrobiemy?’. Ja leżałam, w ogóle nie widziałam, co się dzieje. Tak przeleżałam całą noc, pod dwiema kroplówkami, i rano zawieźli mnie na wózku inwalidzkim, żeby zrobić USG i zobaczyć, jak to lekarz nazwał, 'czy to już się ewakuowało’. Było to, delikatnie rzecz ujmując, bardzo przykre” – wspomina gwiazda.

Rzeczywiście zachowanie lekarzy było nieodpowiednie. Choć przypuszczalnie można by użyć mocniejszych słów typu „bulwersujące” czy „skandaliczne”. Bez wątpienia, nikt, nawet lekarz, nie powinien rozmawiać o sytuacji pacjenta w taki sposób i to w jego obecności. 

Na szczęście okazało się, że medycy pomylili się. Córka byłej gwiazdy Polsatu urodziła się zdrowa. „Pamiętam, że lekarz zaczyna mi jeździć tym urządzeniem po brzuchu i mówi tak nagle: 'Słuchajcie, Jezus Maria, to żyje!’. Wtedy dostałam takiego kopa” – relacjonuje Hanna Lis.

Źródło: Demakijaż

  1. Wstrząsające wyznanie Teresy Lipowskiej. Mało kto miał pojęcie, co ją spotkało w życiu
  2. Stachursky namawia fanów do niebezpiecznych praktyk. Lekarze mówią wprost co o tym sądzą
  3. Meghan Markle była w ciąży. Wiadomo co stało się z jej dzieckiem, przyznała to publicznie

Zobacz również: