Kurdej-Szatan

Oj, Barbara Kurdej-Szatan potrafi zaskoczyć i to jeszcze jak! Wszyscy doskonale pamiętamy jej nocne eskapady po mieście. Jednak odkąd we wrześniu urodziła synka, wyraźnie stonowała ze swoim zachowaniem. To nie spodobało się jednak części fanów, którzy czekali na coś kontrowersyjnego. I wreszcie się doczekali. Basia postanowiła na Instagramie podzielić się nieznanymi faktami z przeszłości.

Barbara Kurdej-Szatan o swojej edukacji, wielu będzie zaskoczonych

Do tej pory Kurdej-Szatan uchodziła za kobietę, której wszystko się udaje, mimo przecież kilku, przyznajmy to sobie szczerze, potknięć wizerunkowych. Czołowe role w serialach, filmach, dobrze płatne kampanie reklamowe czy popularność w social mediach, jakiej pozazdrościć mogą jej inne gwiazdy. Okazuje się jednak, że nie wszystko zawsze w życiu Basi Kurdej-Szatan szło, jak po maśle. Sama to przyznała na swoim Instagramie.

Niektórzy fani Basi mogą przecierać oczy ze zdziwienia. Okazuje się bowiem, że gwiazda dwukrotnie musiała podchodzić do egzaminu maturalnego. To nie wszystko. Kurdej-Szatan przyznała także, że nie dokończyła studiów. Żałuje tego do dzisiaj.

[irp]

„Maturę musiałam zdawać dwukrotnie (…) W Opolu były wtedy przecieki. Władze się tak zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie. Stres był ogromny. Do tego miałam pecha. Powtarzane były akurat egzaminy pisemne z języka polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam” – wyjawiła Basia Kurdej-Szatan.

Dlaczego nie udało się jej ukończyć studiów? O tym Basia już w takich szczegółach nie opowiedziała, ale przyznała szczerze, że żałuje podjętej decyzji. Zatem prawdopodobnie podjęła świadomy wybór.

„Skończyłam I stopień szkoły muzycznej, nie dokończyłam II stopnia, czego żałuję” – przyznaje się Barbara.

[irp]

Co ciekawe, gwiazda uczęszczała do słynnej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Jak sama mówi, od zawsze kochała muzykę, a jej wielką pasją była gra na wiolonczeli. Kto wie, może Kurdej-Szatan jeszcze pójdzie w tym kierunku? Nigdy nie jest za późno!

[irp]

Zobacz również: