wypadek dziecko

Smutna wiadomość ujrzała dziś światło dzienne. Nie żyje zaledwie 43-letnia aktorka popularnego serialu TVP „Barwy szczęścia”. Artystkę żegnają koleżanki i koledzy. „Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem” – napisali o zmarłej Ewie Ampulskiej. 

Znana z „Barw szczęścia” Ampulska była nie tylko utalentowaną aktorką

43-letnia artystka zmarła w czwartek, 22 września. Natomiast dopiero dzisiaj przykra wiadomość ujrzała światło dzienne. Ewę Ampulską w bardzo emocjonalnych wpisach pożegnały koleżanki z branży, które miały okazję z aktorką „Barw szczęścia” współpracować.

W dniu dzisiejszym posta ze smutną informacją zamieściła Ewelina Filnta. Piosenkarka niedawno spotkała się ze zmarłą artystką. Było to przy okazji kręcenia teledysku do najnowszej piosenki wokalistki.

„Serca nam pękają… Przedwczoraj odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu »Zakochana«. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu…. dziękuję Ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia” – napisała Ewelina Flinta.

Znaną z serialu TVP „Barwy szczęścia” Ampulską pożegnała też piosenkarka Ifi Ude. Ona, podobnie jak Ewelina Flinta, miała okazję pracować ze zmarłą 43-latką.

„Odeszła wspaniała kobieta, aktorka, tancerka, żona, matka. Ewa wystąpiła w moim pierwszym teledysku i od tamtej pory byłyśmy koleżankami. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do akcji. Piękny ptaku, wzleć wysoko ponad smutek. Moje kondolencje dla rodziny i bliskich” – napisała Ifi Ude.

Warto podkreślić, iż Ewa Ampulska była nie tylko aktorką. Z powodzeniem realizowała się także jako tancerka. Pasjonował ją zwłaszcza taniec współczesny.

Dodajmy, iż 43-letnia aktorka była absolwentką Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Co ciekawe, widzowie mogą ją kojarzyć nie tylko z roli w „Barwach szczęścia”. Kobieta wystąpiła także w „Na dobre i na złe” czy „Ojcu Mateuszu”.

W tej chwili nie wiadomo co było powodem śmierci aktorki. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy serdeczne wyrazy współczucia.

źródło: Super Express

Zobacz również: