Doda

Była liderka zespołu „Virgin” ma wierne grono fanów. Jednak ostatnio nawet oni negatywnie ocenili swoją idolkę. Wszystko z powodu zdjęcia, które Doda umieściła na swoim Instagramie.

Internauci uważają, że Doda jest zbyt chuda

38-letnia piosenkarka znana jest z dbałości o swoja sylwetkę. Doda sporo ćwiczy i jest na diecie. Co ciekawe, gwiazda chętnie chwali się efektami treningów i zdrowego odżywiania, które niewątpliwie wymagają od niej dużo pracy i wyrzeczeń.

Doda często publikuje zdjęcia swojej wysportowanej sylwetki w mediach społecznościowych. Nie inaczej było tym razem. Dorota Rabczewska zamieściła fotografię, na której widać jej wysportowane ciało. Uwagę zwraca zwłaszcza jej płaski i wyrzeźbiony brzuch. Można na nim zauważyć wytrenowane mięśnie. Nie ma natomiast ani grama tłuszczu.

„(…) Mój ulubiony na dobry początek dnia 80 ml z 500 g buraków ! Buraki (warzywa) mają właściwości lecznicze. Dzięki nim mamy lepszą odporność, wolniej się starzejemy i zapobiegamy wystąpieniu nowotworów. Ten shot z rana potrafi zdziałać cuda: obniży ciśnienie krwi, oczyści organizm i doda sił (…) 2 godz. przed treningiem ZAPEWNIA MAKSYMALNE DOTLENIENIE MIESNI PODNOSI POZIOM TLENKU AZOTU REDUKUJE ZMECZENIE FIZYCZNE ,A ZATEM WYDAJNE TRENINGI DO OSTATNIEJ KROPLI POTU” – napisała Doda obok zdjęcia.

Przypuszczalnie wokalistka spodziewała się głosów zachwytu. Tymczasem komentarze części fanów mogły dość mocno zaskoczyć gwiazdę. Niektórzy internauci skrytykowali wygląd piosenkarki.

Zdaniem części fanów Doda przesadziła z dbaniem o formę. Internautom wręcz nie podoba się wygląd artystki. Część osób stwierdziła, że Rabczewska jest zbyt chuda i umięśniona. „Dla mnie już za sucho”, „Jesteś trochę za chuda „, „Doda kocham Cię, ale ten widok nie jest atrakcyjny…. Masz jakieś podroby w tym brzuszku??”, „Nie wygląda to za dobrze”, „Boze, nie jest to moja sprawa, ale czemu sobie to robisz, no taki brzuch wpadniety? Źle kiedyś wyglądałaś?” – krytykowali użytkownicy Instagrama.

źródło: Super Express

Zobacz również: