Ida Nowakowska
foto: Instagram/idavictoria

Prezenterka TVP przekazała radosną wiadomość. Ida Nowakowska jest szczęśliwa. Również jej wielbiciele nie kryją zadowolenia z powodu właśnie przekazanej nowiny. Oto szczegóły.

Ida Nowakowska została uhonorowana wyjątkową nagrodą

Gospodyni „Pytania na śniadanie” właśnie przekazała radosną nowinę. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Ida Nowakowska pochwaliła się, iż otrzymała wyjątkową nagrodę. „Dziękuję za nagrodę i tytuł „CHARYZMATYCZNA OSOBOWOŚĆ MEDIALNA I WYBITNA ARTYSTKA SCENICZNA” przyznany na XVII gali Polish Businesswomen Awards przez magazyn Businesswoman & Life i członkinie Businesswomen Club bizneswkobiecymstylu
Dziękuję za uznanie i za zaufanie!” – napisała szczęśliwa gwiazda TVP.

Przypomnijmy, iż od kilku lat trwa znakomita passa tancerki. Ida Nowakowska systematycznie rozwija swoją telewizyjną karierę. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi program „Pytanie na śniadanie”. Jest też jurorką w taneczny talent show „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Z pewnością Ida Nowakowska nie może narzekać na brak zajęć. Jej wysiłek docenili zwykli Polacy. Prezenterka otrzymała wyjątkową, bo przyznaną przez telewidzów, nagrodę. Dokładnie rzecz biorąc gwiazda została uhonorowana tytułem „Charyzmatycznej osobowości medialnej i wybitnej artystki scenicznej”.

Informacja o wyróżnieniu dla Idy Nowakowskiej bardzo uradowała użytkowników. Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci gratulowali prezenterce. Jednocześnie życzyli gwieździe dalszych sukcesów.

„Gratulacje, nagroda w pełni zasłużona”, „Nie wyobrażam sobie na tym miejscu kogokolwiek innego!!”, „Brawo Iduś! Ogromne gratulacje!”, „Kochana! Należy Ci się bardzo. Uwielbiam Twoją charyzmę i osobowość” – nie mogli się nachwalić komentujący.

Do radosnej nowiny odniósł się także Tomasz Wolny, który od lat współprowadzi z Nowakowską „Pytanie na śniadanie”. „Klasa! Istnieją nagrody, które są prestiżem dla laureatów i są laureaci, którzy, jak w tym przylądku, są prestiżem dla nagrody. Congrats sis Well deserved!” – napisał dziennikarz.

źródło: Lelum

Zobacz również: