Młode kobiety w Europie, ofiary przemocy seksualnej uchodźców, jednoczą się w akcji 120db.info.  120 decybeli to siła dźwięku alarmu, który jest noszony przez wiele europejskich kobiet. 120 decybeli to nazwa ruchu kobiecego oporu dla kobiet przeciwko realnemu zagrożeniu dla dziewcząt w Europie.
Ofiary gwałtów nagrały przejmujący film, w których mówią o tym co jej spotkało ze strony tzw. uchodźców i apelują do rządzących aby przejrzeli na oczy i bronili kobiet w Europie.
 Mam na imię Mia. Mam na imię Maria. Nazywam się Ebba, zostałem dźgnięta nożem w Kandel. Zostałem zgwałcony w Malmö. Byłem maltretowana seksualnie w Rotherham. Byłem zgwałcona w Sztokholmie. Moje tortury trwały wiele godzin. Nikt nie był chętny aby mi pomóc. Jestem kobietą.   Każda kobieta może być na moim miejscu.
Sprawcy są wszędzie. Podczas joggingu w parku. Kiedy wracamy po pracy. Czekając na autobus.
Nie jesteśmy bezpieczne, ponieważ nas nie chronicie. Ponieważ odmawiacie ochrony naszych granic. Ponieważ nie chcecie sprawdzić, kto do nas przychodzi. Ponieważ odmawiacie deportacji przestępców. Ponieważ wolisz cenzurować krytyków niż brać nas na serio. Ponieważ wolisz pozwolić nam umrzeć zamiast przyznać się do błędów.
Ze względu na twoją politykę imigracyjną, wkrótce skonfrontujemy się z większością młodych mężczyzn, którzy pochodzą z archaicznych społeczeństw bez praw kobiet.
Wiedziałaś o tym i przyjęłaś to. Zostawiłaś nas. Poświęciłaś nas. Głosicie feminizm i prawa kobiet, ale jesteście prawdziwym wrogiem kobiet!
Jesteśmy wspomnieniami ofiar. Jesteśmy waszym nieczystym sumieniem i ścigamy was. Jesteśmy tym, co chcesz stłumić, ale jesteśmy tu, aby pozostać.
Nie jesteśmy niewolnikami. Jesteśmy córkami Europy.
Pamiętamy każdą zgwałconą, wykorzystaną i zamordowaną i zapomnianą dziewczynę. Umieścimy je w twoich myślach.
Siedzieliśmy cicho zbyt długo. Teraz zaczyna się nasz opór. Matki, żony, siostry, córki Europy; Ta sytuacja cię nie ochroni. Nikt nie wie, kto będzie następny. Musisz stanąć razem z nami! Ponieważ masz na imię Mia. Masz na imię Maria. Nazywasz się Ebba.  Możesz być ofiarą.
To nie może dalej tak wyglądać.
Gaz w sprayu i alarmy to już podstawowe wyposażeniem europejskich kobiet. Jogging stał się dla nas najbardziej niebezpiecznym sportem. Nie akceptujemy tego. Jesteśmy zorganizowane. Bronimy się. Nie cofamy się!

ads