wypadek dziecko

Październik zakończył się drastycznie dla wszystkich fanów „Klanu”, innych seriali a także krótkometrażowych filmów dla dorosłych. We wszystkich tych produkcjach występował bowiem aktor-amator Michał Kasprzak. 30 października media obiegła informacja o jego śmierci. Teraz temat znów wraca na tapetę, a wszystko przez fakt, że prokuratura wszczęła śledztwo. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy ktoś maczał palce przy śmierci aktora znanego pod pseudonimem „Toxic Fucker”?

Ktoś pomógł zginąć aktorowi serialu „Klan”?

Szokująca publikacja pojawiła się na łamach Faktu. Czytamy w niej, że Michał Kasprzak znany między innymi z serialu „Klan” zginął w okolicznościach budzących po dzień dzisiejszy wiele kontrowersji. Do tego stopnia, że prokuratura toczy śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

„Zostało wszczęte 30 października z artykułu 155 Kodeksu karnego. Mówi on „kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5″. Na razie nikt jednak nie usłyszał żadnych zarzutów” – czytamy na stronie Faktu.

Póki co nie poznaliśmy więcej szczegółów, a komentarza w tej sprawie nie udziela także prokuratura. Kto wie, czy nie ze względu na dobro śledztwa. 

Michał Kasprzak to nie tylko serial Klan czy filmy dla dorosłych. Choć sam był aktorem amatorem, to na jego talencie poznało się wielu. Dlatego otrzymał nawet angaż u Dody, która była wstrząśnięta jego śmiercią. Kasprzak wystąpił u Rabczewskiej w filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Jego premiera została zaplanowana na 2021 rok. Oprócz tego Michał Kasprzak znany jest z takich produkcji, jak „Ojciec Mateusz”, „M jak miłość” czy „Ukryta Prawda”. W większości z nich zaliczał jednak tylko epizody. Zmarł dwa miesiące przed swoimi 36. urodzinami.

źródło: Fakt

  1. Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Jego syn prosi wszystkich o wsparcie i zamieszcza poruszający apel
  2. Masakryczna wpadka w PnŚ podczas wypowiedzi eksperta. Internauci nie zostawili na TVP suchej nitki
  3. To koniec „Zniewolonej”. Pojawiło się oświadczenie, które wstrząśnie fanami serialu

Zobacz również: