Pojawiła się kolejna informacja o przerwie bankowej. Tym razem dotyczy ona klientów Alior Banku. Jeszcze dziś najlepiej wypłacić swoje pieniądze, żeby w weekend nie zostać na lodzie, bez gotówki.

W ten weekend wypadający na 28. (do godz. 23) i 29. listopada (do godz. 19) klienci Alior Banku będą mieli zagwoztkę. Mogę mieć bowiem spore problemy z dostępem do usług banku.  Tym razem nie jest to zwykła przerwa techniczna, dlatego też zaleca się, aby jeszcze dziś wypłacić gotówkę ze swoich kont. Problemy mają być głównie, jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, jednak niewykluczone, iż mogą zdarzyć się kłopoty z płatnością kartą. Jak to mówią; lepiej dmuchać na zimne.

Alior Bank – skąd ta przerwa?

Przerwa zapowiedziana przez władze Alior Banku spowodowana jest ich nowym przedsięwzięciem. Jak wiadomo bank zdecydował się na przyłączenie oddziału T-Mobile Usługi Bankowe. Operacja ta dokona się właśnie na dniach, o której wspomnieliśmy wyżej.

Takie działanie bank zapowiadały się już wcześniej. Prace, które mają trwać będą jedynie finalizacją długotrwałego planu. Internetowe informacje podają, iż większość usług zarówno Alioru jak i T-Mobile Usług Bankowych będą w tym czasie niedostępne.

Jak podreślają władze banku w ostatnim komunikacie „działania te mają na celu ujednolicenie obsługi i produktów dotychczasowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy po integracji będą mogli korzystać z pełnego portfolio produktów Alior Bank”. Dodatkowo Alior Bank zaleca klientom, aby do soboty zapoznali się z instrukcją logowania do bankowości elektronicznej.

  1. Jak długo koronawirus utrzymuje się na banknotach? Dzięki temu badaniu poznaliśmy odpowiedź
  2. Masz konto w PKO BP? Możesz być w niebezpieczeństwie, kolejny atak na klientów banku
  3. Duży bank wydaje pilne ostrzeżenie. Sprawa jest poważna, w grę wchodzi utrata pieniędzy
  4. Popularny bank wydał poważne ostrzeżenie. Uważaj na połączenia telefoniczne, możesz stracić pieniądze!

Zobacz również: