Zygmunt Chajzer

Jakiś czas temu Internet obiegła informacja o operacji Zygmunta Chajzera. O wszystkim w mediach społecznościowych poinformował jego syn, Filip, prosząc o wsparcie duchowe dla ojca. Kilka dni później Zygmunt przekazał, że operacja się udała, a on wraca do pełni sił. Teraz zdradził więcej szczegółów. Dramatyczne wyznanie.

Zygmunt Chajzer mówi o swoim zdrowiu

Chajzer to lubiany i ceniony prezenter telewizyjny. Wszyscy pamiętamy legendarny teleturniej „Idź na całość”, którego gospodarzem był właśnie Zygmunt Chajzer. Wielu kojarzy go też z reklam proszku do prania Vizir, choć Chajzer aktualnie tworzy swoją własną markę ekologicznych detergentów pod nazwą „Ziggi”. Jakiś czas temu media obiegła zatrważająca informacja o poważnej operacji Chajzera, a o wsparcie prosił jego syn Filip.

Wszystko się jednak powiodło, a Zygmunt Chajzer wrócił do pełnej kondycji. O swojej tajemniczej operacji mówił jednak mało. Wiadome było, że zabieg dotyczył nerek. Teraz jednak postanowił zdradzić więcej szczegółów. Prawda jest dramatyczna.

„Okazało się, że w środku mojej nerki jest guz. Na szczęście wykryty we wczesnym stadium” – przyznał lubiany prezenter na łamach „Rewii”.

ZOBACZ TAKŻE: Teresa Lipowska o odejściu z „M jak miłość”. Fani serialu będą wzruszeni

„Na początku planowano laparoskopię, ale ostatecznie lekarze zdecydowali się na normalną operację, w pełnej narkozie. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, a po trzech dniach byłem już w domu” – wspomina wszystko Zygmunt Chajzer z perspektywy czasu.

Takie wyznanie Chajzera nie jest bezcelowe. Jednocześnie na swoim przykładzie zaapelował do wszystkich fanów, aby regularnie śledzili i kontrolowali stan swojego zdrowia. Wcześnie zdiagnozowana choroba daje mnóstwo szans na wyleczenie. Im później, tym szanse te maleją. Powinniśmy o tym pamiętać. Co ciekawe, samego Zygmunta Chajzera do badań profilaktycznych namówił jego syn, Filip Chajzer. Aż strach pomyśleć, co by mogło wydarzyć się, gdyby guz na nerce nie został tak wcześnie wykryty. Na całe szczęście wszystko potoczyło się po myśli Chajzerów.

źródło: Rewia, Pikio

POPULARNE TERAZ: To nie koniec podwyżek. Ceny jedzenia i nie tylko wzrosną jeszcze bardziej?

Zobacz również: