Zalando często wykazuje się dość dużą kreatywnością, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów. Są też całkiem nie najgorsi w budzeniu pozytywnych skojarzeń ze swoją marką. Zobaczcie co wymyślili marketingowcy niemieckiego giganta.

Ostatnie dni dały Polakom i nie tylko naprawdę w kość. Nie zniechęciło to jednak tysiąca fanów morsowania do zrezygnowania z ekstremalnej rozrywki. Samo morsowanie pojawiło się już jakiś czas temu, jednak w Polsce stało się ono popularne – żeby nie powiedzieć modne – tego sezonu.

Co szybko – stety lub niestety – podłapali internauci. A to dlatego, że spore grono „morsów” bardzo lubuje się w publikowaniu zdjęć z kąpieli, co krótko mówiąc odbierane jest jako chwalenie się. Taka moda szybko poszła falą. Tak popularne w XXI wieku memy aż kipią od drobnych drwin z morsów. Ich zamysł opiera się przede wszystkim na tekście „zrobię to, żeby wstawić zdjęcie na social media”. Co oczywiście nie jest do końca prawdą.

[irp]

Zalando – ta reklama robi furorę!

ten właśnie trend podłapała firma Zalando, a raczej wspomnieni już marketingowcy marki. „Nie zapomnij powiedzieć znajomym, że morsowałeś” – głosi napis na tle grafiki z logiem Zalando. Trzeba przyznać, że reklama bardzo skutecznie zwraca uwagę internautów.

Co nie trudno zauważyć, bowiem post wstawiony m.in. na Facebooku cieszy się ogromną sympatią. Dość powiedzieć, że ten jeden post zdobył 15 tysięcy reakcji oraz niemal 1000 komentarzy, nie wspominając już o licznych udostępnieniach.

[irp]

[irp]

Zobacz również: