Teresa Lipowska
Teresa Lipowska w roli Barbary Mostowiak / fot. M jak miłość

Uwielbiana przez wszystkich aktorka Teresa Lipowska odejdzie z serialu „M jak miłość”? Takie informacje zaczęły pojawiać się w ostatnich dniach oraz miesiącach w Internecie. Dyskusja na temat serialowej Barbary Mostowiak rozgorzała do tego stopnia, że głos postanowiła zabrać sama Lipowska.

Teresa Lipowska mówi o odejściu z serialu

Lipowska jest prawdziwą ikoną serialu Telewizji Polskiej. Pojawiła się w „M jak miłość” już na samym początku w 2000 roku i nieprzerwanie od tego momentu wciela się w rolę Barbary Mostowiak. Dlatego też wielu fanów było zadziwionych, gdy gruchnęła w sieci informacja, że Lipowska odchodzi z serialu.

Telewidzowie zaczęli tłumaczyć to wiekiem aktorki. Jak się jednak okazuje, nic bardziej mylnego. Teresa Lipowska nie zamierza odchodzić w najbliższym czasie z „M jak miłość”. Wielu milionom widzów „eMki” kamień spadł z serca. Nie ma co ukrywać, serial bez Lipowskiej nie byłby taki sam.

ZOBACZ TAKŻE: To nie koniec podwyżek. Ceny jedzenia i nie tylko wzrosną jeszcze bardziej?

To jednak nie wszystko, bowiem Teresa Lipowska zdała się na wzruszające wyznanie. „Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd, ni zowąd ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie” – przyznała. Zaskakuje zwłaszcza ostatnie zdanie. To oznacza wprost – Lipowska chce grać w „eMce” tak długo jak będzie to możliwe. Wspaniała informacja!

M jak miłość obok Klanu jest jednym z najdłużej emitowanych seriali w Telewizji Polskiej i jednocześnie, zdecydowanie najpopularniejszą produkcją. Barbara Mostowiak, która jest kreowana przez Teresę Lipowską jest jedną z ważniejszych postaci dla telewidzów.

źródło: Magazyn Ekspresu Reporterów, Pikio

TO INTERESUJE POLAKÓW: Super Express pokazał, jak mieszka Jarosław Kaczyński. Zastanawiające zdjęcia

Zobacz również: