Jasnowidz Jackowski Krzysztof

Jednym z głównych tematów, który porusza opinię publiczną w Polsce jest temat szczepionek na koronawirusa. Dlatego też, swoje trzy grosze postanowił wtrącić Jasnowidz Jackowski. Wizjoner twierdzi, że wie, co wydarzy się w 2021 roku i niestety, nie jest to zbyt optymistyczna wizja. Jego zdaniem, w Polsce dojdzie do dantejskich scen. Opisał to w bardzo dokładnych szczegółach. 

Krzysztof Jackowski otwarcie o tym, co stanie się w Polsce

Z ostatnich doniesień medialnych jasno wynika, że już trzy światowe koncerny opracowały skuteczną szczepionkę na koronawirusa, a kolejne mają być na finiszu swoich prac. W 2021 roku szczepionka trafi także do Polski, gdzie, jak już zapowiedział Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski, najpierw zostaną zaszczepieni Ci, którzy z pandemią walczą na pierwszym froncie, a więc w szpitalach. Tak optymistycznych wieści odnośnie wyczekiwanej szczepionki nie ma jednak Jasnowidz Jackowski. Jego wizja przeraża.

Z jego słów można wyczytać, że rząd wprowadzając szczepionki szykuje Polakom kolejne piekło na ulicach, a więc masowe strajki i ogólny niepokój. Kolejny raz, jego zdaniem, prawdopodobnie na ulicach zobaczymy policję czy wojsko. Jak widać, Strajk Kobiet jest tylko początkiem społecznego sprzeciwu skierowanego przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości.

„W Europie nie wszystkie państwa zdecydują się na szczepienie ludzi. W naszym kraju decyzja o zastosowaniu szczepionek będzie się odwlekała do pewnego momentu” – mówi słowem wprowadzenia Jasnowidz Jackowski.

Co stanie się po wprowadzeniu szczepionek? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Wtedy zacznie się wszystko. Rozpęta się piekło.

„Bunty ludzi, którzy będą w takich kołach, takich okrągłych zbiorowiskach zebrani. Będzie ich dużo” – mówi tajemniczo Jackowski.

Protesty, protesty i to masowe protesty. Nie tylko antyszczepionkowców, ale także zwykłych obywateli. Mniej więcej w taki sposób jego widzowie, co da się zauważyć po komentarzach, odebrali tę wizję. Dlatego wszyscy zastawiają się, czy się spełni? Mamy nadzieję, że nie. Już teraz, nastroje społeczne są z pewnością wystarczająco podburzone i przydałoby się kilka miesięcy spokoju. 

  1. Kasa, misiu, kasa. TVP otrzyma kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już ile, trzymajcie się krzeseł
  2. Zwrot akcji w sprawie śmierci aktora „Klanu”. Ktoś trzeci maczał w tym palce?
  3. To koniec „Zniewolonej”. Pojawiło się oświadczenie, które wstrząśnie fanami serialu

Zobacz również: