screen/Pudelek, fot. Wyborcza.pl

Wojna z Pudelkiem, chyba pierwsza w tym roku, jednak nie pierwsza w ogóle. Styl portalu, nie od dziś wiadomo, jest bardzo – można to ująć – specyficzny. Wszelkie sprostowania czy niedomówienia oraz sensacje to – jak w żadnym innym portalu w Polsce – chleb powszedni tamtejszych dziennikarzy, albo – jak wielu mówi – pismaków. Tym razem za cel obrano Barbarę Kurdej-Szatan, która w kaszę dmuchać sobie nie da. 

Aktorka całkiem niedawno wyjechała na urlop, czym skrupulatnie dzieliła się w mediach społecznościowych. Kurdej-Szatan całą wybrała się na Zanzibar. Zdjęć było naprawdę sporo, jednak to jedno konkretne przyciągnęło uwagę dziennikarzy Pudelka.

Fotki z wyspy bardzo przypadły do gustu fanom. Znalazły się jednak osoby, które skrytykowały postawę aktorki. Do nich bowiem pozowała ona z torebką Gucci. Ujęcia z plaży pokazywały również wózek dziecięcy, w którym wożony był mały Henio. To z kolei budziło dość sporą ciekawość miejscowych dzieciaków, co również było uwiecznione na zdjęciu. Nie umknął również uwadze internatów opis rozpoczynający się od słów: „Henio jeździł tu jak król!”. Na aktorkę spadła ogromna fala hejtu, co podłapał wyżej wymieniony Pudelek, rozpętując jeszcze większą burzę.

„Drogi wózek, nerka Gucci na tle biedy w Afryce. Prowincjonalizm i kompleksy aż wychodzą. Jak widać klasy nie kupi się za pieniądze i to zdjęcie jest tego najlepszym dowodem😀. Najważniejsze to się zareklamować” – pisała jedna z internautek pod zdjęciem.

[irp]

[irp]

Barbara Kurdej-Szatan Pudelkowi nie podaruje

Barbara Kurdej-Szatan wzięła sobie do serca komentarze fanów, bardzo często im odpowiadając. Zaprzeczyła jakoby miała być to reklama. Co więcej powiedziała, iż dzieci ze zdjęcia wcale nie czuły się źle, tym ona sama nie dawała im do tego powodów. Czarę goryczy przelał jednak artykuł portalu, w którym jego autor – najwyraźniej dotknięty słowami gwiazdy – odpowiedział, iż przemawia przez nią głupota i hipokryzja. Co więcej dodał również, iż wytykanie błędów jest misją portalu.

Po tak obszernych dyskusjach pomiędzy portalem, a aktorką, wymiana zdań stała się jeszcze ostrzejsza. Powstały dwa wrogie obozy, które nie szczędziły sobie nawzajem mocnych słów. Ci przeciw stali się jeszcze bardziej przeciw, ci za – analogicznie – jeszcze mocniej za. Dość dodać, że Barbarą Kurdej-Szatan wstawiło się wiele sławnych osób, m.in. Katarzyna Dereń, Tomasz Torres czy Maciej Dowbor.

[irp]

[irp]

Zobacz również: