W poniedziałek wieczorem 30-letnia kobieta została zaatakowana i poddana próbie gwałtu przez dwóch nieznanych mężczyzn o wyglądzie arabskim. Do zdarzenia doszło w Tvååker. Bandyci dźgali swoją ofiarę nożem, próbując zmusić ją w ten sposób do uległości.
Kobieta doznała poważnych ran klatki piersiowej i brzucha, po przewiezieniu do szpitala założono jej osiem szwów, donosi Halland Nyheter.  Policja, jak zwykle w takich przypadkach, nie znalazła mężczyzn.
Było około 20. w poniedziałek, gdy kobieta w wieku 30 lat została zaatakowana przez dwóch nieznanych mężczyzn w Tvååker.
Mówiła potem policjantom, że dwóch mężczyzn zaczepiło ja na ulicy po czym chwyciło, a następnie próbowało ją zgwałcić.
Kobieta zdecydowanie opierała się jednak mężczyznom, którzy wpadli wówczas w szał i ranili ja nożem w piersi i brzuchu.
– To takie straszne. Zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​została zaatakowana i zraniona przez dwóch mężczyzn, którzy chcieli ją zgwałcić.  Rozumiem, co teraz przechodzi – mówi przyjaciel ofiary dla Halland News.
Wydarzenie zostało sklasyfikowane jako usiłowanie gwałtu, ale nie znaleziono podejrzanych. obława policyjna nie dała żadnych rezultatów.

Sprawcy są w wieku około 20 lat i wzrostu między 165-170 centymetrów.  Mają śniadą cerę i w czasie gwałtu nie posługiwali się językiem szwedzkim.

mak