Agnieszka Kaczorowska, Bożenka z Klanu

Któż z nas choć raz nie oglądał serialu „Klan”? To najdłużej emitowany serial w Polsce, a przez produkcję przewinęło się mnóstwo aktorów. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd jest Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka. Choć Kaczorowska nie występuje już w Klanie, to doskonale radzi sobie na innych płaszczyznach show-biznesu, a doskonale podkreśla to fakt, że dziś jej zdjęcie obiegło wszystkie portale internetowe.

Agnieszka Kaczorowska – niegdyś grzeczna Bożenka z „Klanu”, dziś ognisty demon

O olbrzymiej popularności Agnieszki Kaczorowskiej świadczy chociażby udział w Tańcu z Gwiazdami. Agnieszka Kaczorowska pierwsze szlify zbierała jednak w „Klanie”, jako miła Bożenka.

Dziś jednak z tej grzeczności niewiele pozostało. A podkreśla to fakt, że na jej Instagramie pojawiło się, co tu dużo mówić, niezwykle zmysłowe zdjęcie. Kaczorowska jest na nim naga od pasa w górę.

Jak sama Agnieszka Kaczorowska przyznała, zamieszczenie odważnego zdjęcia wiązało się z pewnymi rozterkami. „Nie sądziłam, że kiedyś zrobię…i tym bardziej, że opublikuję” – pisze o fotce gwiazda, która wcielała się jeszcze jakiś czas temu w rolę „Bożenki” z Klanu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

Trzeba przyznać, że fotka jest niezwykle zmysłowa, a dodatkowego uroku dodaje czarno-biały klimat. Agnieszka Kaczorowska choć pokazała się od pasa w górę nago, to jednak zasłoniła wdzięki, sprytnie obejmując swoje ciało rękoma. 

„Teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia… najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześniej… a jak zobaczyłam jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie… Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą” – pisze Agnieszka Kaczorowska o powodach, dla których zamieściła taką fotkę.

Co tu dużo ukrywać, Kaczorowska ma talent do zdjęć! Coś nam się wydaje, że już niebawem, oprócz seriali, filmów i desek teatru podbije także fotomodeling. Jak myślicie, ma ku temu predyspozycje? Nam się wydaje, że jak najbardziej tak! I pomyśleć, że kiedyś z niej była taka grzeczna Bożenka z „Klanu”.

  1. Szokujące ustalenia. Księżna Kate ma dość, wynajęła zespół prawników
  2. Co ona wyprawia!? Maryla Rodowicz ubrana jak nastolatka. Wszyscy patrzą w jedno miejsce
  3. Skandal wokół Franciszka. Watykan wszczął śledztwo w sprawie erotycznego zdjęcia

Zobacz również: