Księżna Kate
Foto: Instagram

Bez wątpienia to duży cios dla licznych wielbicieli małżeństwa Cambridge. Zagraniczne media dotarły do szokujących informacji. Zdaniem dziennikarzy, Księżna Kate zwróciła się o pomoc do prawników. Czyżby szykował się kolejny rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Księżna Kate kolejny raz upokorzona przez Księcia Williama

Do tej pory małżeństwo przyszłego króla Wielkiej Brytanii z Kate Middleton uchodziło za bardzo udane. Wiele mówiło się o tym, iż długie lata znajomości Cambridge’ów zaowocowały tym, że Księżna Kate i Książę William znają się jak przysłowiowe łyse konie. Podkreślano, że są dla siebie nie tylko mężem i żoną, ale także równoprawnymi partnerami i przyjaciółmi.

Tymczasem, według zagranicznych mediów, w związku Cambridge’ów nie dzieje się najlepiej. Ostatnie kroki, które rzekomo podjęła Księżna Kate mają wskazywać na rychły rozwód pary. Co takiego zrobiła żona Księcia Williama? Otóż, ulubienica Brytyjczyków zwróciła się o pomoc do sztabu prawników. Mecenasi mają zająć się rzekomym rozwodem Cambridge’ów.

Z pewnością wiele osób zastanawia się teraz co takiego wydarzyło się, iż Księżna Kate zdecydowała się udać do prawników. Jak to najcześciej bywa, chodzi o dawną miłość. Według dziennikarzy, Middleton jest wściekła na Księcia Williama, iż ten znowu zbliżył się do Rose Hanbury. Co ciekawe, dowodem na ich zażyłe stosunki ma być lista osób, którym wnuk królowej zamierza wysłać świąteczne życzenia. Wśród nich jest Hanbury.

Dlaczego osoba Rose Hanbury tak zirytowała Księżną Kate? Otóż kobieta jest byłą partnerką Księcia Williama. Mało tego, kilka miesięcy temu media sugerowały, że następca tronu zdradzał z nią swoją żonę. Dla Middleton jest to o tyle upokarzające, że sama przyjaźniła się niegdyś z Rose.

Jeśli doniesienia zagranicznych dziennikarzy są zgodne z prawdą, to nie ma się co dziwić Księżnej Cambridge. W końcu po raz drugi zostałaby okrutnie potraktowana przez swojego męża. Takich rzeczy raczej się nie wybacza. 

Przypuszczalnie jedyną rzeczą, która może odwieść Middleton od rozwodu, są jej dzieci. Zgodnie z przyjętymi zasadami, w przypadku rozstania Cambridge’ów, George, Charlotte i Louis zostaliby ze swoim ojcem. Wydaje się, że Księżna Kate nigdy nie zgodziłaby się na takie rozwiązanie.

Źródło: Życie News

  1. Co ona wyprawia!? Maryla Rodowicz ubrana jak nastolatka. Wszyscy patrzą w jedno miejsce 
  2. Książę Harry zranił Królową Elżbietę II. Rodzina mu tego nie wybaczy 
  3. Ale afera! Gessler dawno nie była tak wściekła. Wszystko się nagrało

Zobacz również: