Książę Harry zranił królową

Wiele wskazuje na to, że Książę Harry już na dobre odciął się od rodziny. O ile można zrozumieć jego chęć usamodzielnienia się, to sposobu w jaki traktuje swoich najbliższych już niekoniecznie. Nieposłuszny wnuk znowu sprawił sporą przykrość Królowej Elżbiecie II. Czy brytyjska rodzina królewska zareaguje?

Książę Harry spełnił wszystkie zachcianki Meghan Markle

Książęta Sussex są małżeństwem od ponad dwóch lat. Ich ceremonia ślubna zgromadziła przed telewizorami miliony osób na całym świecie. Nic dziwnego, bajeczna uroczystość była dopracowana w każdym szczególe. Książę Harry i Meghan Markle z okazji zawarcia związku małżeńskiego otrzymali szczególny prezent od monarchini. Królowa Elżbieta II podarowała wnukowi i jego żonie przepiękną posiadłość Frogmore Cottage.

Z pewnością każdy z nas cieszyłby się z takiego podarunku. Jednak nie Sussexowie. Małżeństwo zrobiło sporą przykrość Królowej Elżbiecie II. Meghan Markle nie była zadowolona z wystroju wnętrz. Zakochany Książę Harry przystał na gruntowny remont rezydencji. Księżna była ponoć tak wymagająca, że nawet kazała pomalować farby wegańską farbą. Biorąc pod uwagę takie fanaberie, nie dziwi, że prace w Frogmore Cottage kosztowały bagatela 2,4 milionów funtów. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @britaiinroyal

Królowa Elżbieta II ma prawo czuć dyskomfort

Kiedy już para urządziła po swojemu posiadłość, szybko okazało się, że małżeństwo nie zamierza w niej mieszkać. Mało tego, Sussexowie w ogóle opuścili Wielką Brytanię i osiedlili się w Stanach Zjednoczonych. 

Po długich miesiącach temat Frogmore Cottage powrócił. Do mediów dotarła wiadomość, która z pewnością nie jest miła dla seniorki rodu Windsor. Wydaje się, że Królowa Elżbieta II może poczuć się zraniona przez rudowłosego wnuka. Co takiego zrobił Książę Harry?

Jak donosi „The Sun” Sussexowie odstąpili rezydencję Księżniczce Eugenii i jej mężowi Jackowi Brooksbankowi. Podobno córka Księcia Andrzeja mieszka w posiadłości już od dwóch tygodni. Choć trzeba dodać, iż Książę Harry formalnie nadal jest właścicielem Frogmore Cottage.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kate Middleton Fans 🌻 (@katemiddletonfanss)

Chociaż Eugenia to wnuczka monarchini, to jednak mimo wszystko Królowa Elżbieta II może czuć dyskomfort. Z pewnością nie jest czymś miłym dowiedzieć się, iż ktoś oddał prezent, który mu ofiarowaliśmy. Właśnie tak postąpił Książę Harry. 

Oczywiście pojawia się pytanie o reakcję pozostałych członków brytyjskiej rodziny królewskiej na przykrość, którą Sussexowie zrobili Elżbiecie II. Czy Windsorowie przemilczą całą sytuację, a może zupełnie odetną się od Harry’ego i Meghan?

Źródło; The Sun

  1. Księżna Kate otrzymała cios. Tego konfliktu nikt się nie spodziewał  
  2. Hazal Subasi w ciąży? Aż huczy od plotek. Wystarczyło jedno zdjęcie  
  3. Książę Karol w ogniu oskarżeń. Dla wielu jest skończony

Zobacz również: