Księżna Kate

Brytyjczycy nie mogą uwierzyć w najnowsze doniesienia dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że ulubienica poddanych, czyli Księżna Kate ma nowego wroga. Tym co najbardziej szokuje jest fakt, iż do tej pory osoba ta wydawała się jedną z najbliższych osób Księżnej Cambridge.

Księżna Kate może być nieco zaskoczona

Jak już wspomnieliśmy wyżej, żona Księcia Williama jest bardzo lubiana przez mieszkańców Wysp. Księżna Kate zachwyciła ich swoją naturalnością, odpowiedzialnością i umiejętnością nawiązywania znakomitych kontaktów ze zwykłymi Brytyjczykami.

Prawdopodobnie fakt, iż Księżna Kate tak dobrze wypełnia swoje obowiązki, przysporzyło jej wiele sympatii ze strony innych członków rodziny królewskiej. Poza słynnym konfliktem z Meghan Markle, tak naprawdę nic nie wiadomo o tym, aby ktoś jeszcze z brytyjskiej rodziny królewskiej nie lubił Middleton.

Natomiast sporo mówi się o wielkiej sympatii jaką Księżną Kate darzy Królowa Elżbieta II. Monarchini zaakceptowała żonę wnuka do tego stopnia, że często pojawiała się w jej towarzystwie na różnych spotkaniach czy imprezach. Opinia publiczna nie ma wątpliwości, że seniorka rodu pokłada w Middleton ogromne nadzieje na polepszenie wizerunku brytyjskiej monarchii.

Jednakże okazuje się, że nie każdy ma takie samo podejście do Księżnej Cambridge jak Elżbieta II. Zdaniem magazynu „In Touch” z takiego obrotu sprawy nie jest zadowolona Księżna Camilla, czyli teściowa Kate. Żona Księcia Karola rzekomo obawia się, iż jej małżonek może zostać pominięty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Powodem tego miałaby być wzrastająca popularność, drugiego w kolejce, Księcia Williama i jego żony.

Według dziennikarzy, Księżna Kate miała usłyszeć od Księżnej Camilli nieprzyjemne słowa na swój temat. „William zostanie królem, a Kate królową. Camilla nie jest z tego zadowolona i powiedziała o tym Kate, dlatego teraz w Pałacu panuje prawdziwy chaos.” – twierdzi informator „In Touch”.

Czy rzeczywiście między księżnymi doszło do spięcia? Trudno powiedzieć. Jeśli doniesienia mediów są prawdą, to jest to dość zaskakująca sytuacja. Dlaczego? Otóż do tej pory opinia publiczna zgodnie twierdziła, że Księżna Kate i Księżna Camilla bardzo się lubią. Zresztą widać to na wielu fotografiach. Zatem jak jest naprawdę?

Źródło: In Touch

  1. Julia Wieniawa pochwaliła się jak mieszka. Wschodząca gwiazda pławi się w luksusie
  2. Hazal Subasi w ciąży? Aż huczy od plotek. Wystarczyło jedno zdjęcie
  3. Sławomir Świerzyński z „Bayer Full” spłodził dziecko z 16-latką. Fani są zdegustowani

Zobacz również: