Julia Wieniawa

Wiele osób ogarnęło zdumienie na widok mieszkania, w którym na co dzień żyje Julia Wieniawa. Niewątpliwie 22-letnia celebrytka urządziła sobie przytulne gniazdko. Uwagę internautów zwróciło zwłaszcza jedno pomieszczenie, a dokładniej jego wystrój.

Julia Wieniawa wydała sporo pieniędzy

Z pewnością młoda gwiazda jest w tej chwili jedną z najbardziej popularnych osób w polskim show-biznesie. Świadczy o tym chociażby to, iż profil Wieniawy na Instagramie śledzi blisko 2 miliony użytkowników.

Wydaje się, że Julia Wieniawa wie jak wykorzystać swoje przysłowiowe pięć minut sławy. Dziewczyna nie tylko gra w filmach i serialach, ale również bierze udział w reklamach i programach rozrywkowych. W tym miejscu warto wspomnieć o udziale młodej aktorki w show „Taniec z gwiazdami”. Bez wątpienia, także występ 22-latki w świątecznej kampanii firmy Apart, potwierdza, iż była dziewczyna Antka Królikowskiego jest jedną z topowych celebrytek w naszym kraju.

Przypuszczalnie Julia Wieniawa wie co należy zrobić, aby jak najdłużej wzbudzać zainteresowanie opinii publicznej. Wydaje się, że z tego powodu aktorka chętnie dzieli się zdjęciami swojego mieszkania.

Z pewnością, urządzając swoje lokum Wieniawa nie szczędziła pieniędzy. Już na pierwszy rzut oka widać wiele dizajnerskich dodatków. Jest oryginalnie, modnie, a przy tym przytulnie i luksusowo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Uwagę zwróciła zwłaszcza kuchnia aktorki. Oryginalna szara zabudowa meblowa i drewniany parkiet z pewnością robią wrażenie. Warto podkreślić, iż Julia Wieniawa wydała dość sporo na sprzęty kuchenne. Różowa lodówka włoskiej marki SMEG to wydatek rzędu 7 tysięcy złotych. Z kolei czajnik elektryczny tej samej firmy kosztuje około 600 złotych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Jak przystało na prawdziwą artystkę, Julia Wieniawa ma w swoim mieszkaniu ogromną garderobę. Znalazły się w niej ubrania, buty oraz akcesoria, z których gwiazda korzysta na co dzień.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Oczywiście internauci nie kryli zachwytu nad miejscem, w którym żyje Julia. A Wy co sądzicie o mieszkaniu młodej gwiazdki?

  1. Sławomir Świerzyński z „Bayer Full” spłodził dziecko z 16-latką. Fani są zdegustowani 
  2. Niespodziewany powrót do „Pytania na Śniadanie”. Długo nie musieliśmy czekać
  3. Hazal Subasi w ciąży? Aż huczy od plotek. Wystarczyło jedno zdjęcie

Zobacz również: