Magdalena Ogórek

Widzowie TVP nie kryją niepokoju. Ich ulubienica, Magdalena Ogórek, niespodziewanie trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR). Co dzieje się z dziennikarką? Czy to jakieś poważne kłopoty zdrowotne?

Magdalena Ogórek opublikowała relację w mediach społecznościowych

Dziennikarka TVP Info opublikowała niepokojący wpis w mediach społecznościowych. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o relację, z której wynika, iż Magdalena Ogórek trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Oprócz tego celebrytka dodała fotografię, na której widzimy rękę z wenflonem.

„Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Jestem już w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy – muszę odpoczywać. „Plan Dnia” zostawiam na ten tydzień w dobrych rękach ewa.bugala. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!” – napisała pod zdjęciem Magdalena Ogórek.

Jak nie trudno się domyślić, fani gwiazdy TVP są zaniepokojeni. Sama dziennikarka uspokoiła ich nieco podkreślając, że nie musiała zostać w szpitalu na dłużej. Natomiast warto podkreślić, iż lekarze zalecili Magdalenie Ogórek wypoczynek. Właśnie z tego powodu widzowie Telewizji Polskiej muszą przygotować się na to, że prezenterki nie będzie przez kilka dni na ekranie.

Przy okazji warto wspomnieć, że aktualnie Magdalena Ogórek prowadzi w TVP audycję „Plan dnia”. Program ten jest emitowany od maja ubiegłego roku od poniedziałku do czwartku o 9:40.

Wcześniej Magdalena Ogórek współtworzyła program ” W kontrze”. Jednak w styczniu 2022 roku zrezygnowała z prowadzenia tej audycji.  Wyjaśniała wówczas, iż wraz z drugim prowadzącym, Jarosławem Jakimowiczem, mówią „zupełnie innymi językami”.

źródło: Goniec

Zobacz również: