Pytanie na Śniadanie

Cóż za powrót! Mało który widz TVP wierzył w to, że po głośnym zwolnieniu, jedna z gwiazd „Pytania na Śniadanie” wróci do programu. A jednak, cuda się zdarzają. 

Widzowie domagali się powrotu gwiazdy do programu „Pytanie na Śniadanie”

Niewątpliwie poranne show TVP wywołuje liczne kontrowersje. Co ciekawe, dotyczą one głównie spraw personalnych. Na przestrzeni miesięcy doszło do wielu zmian osób prowadzących „Pytanie na Śniadanie”.

Wydaje się, że najgłośniejszymi odejściami z porannego show TVP były te związane z Marceliną Zawadzką, Tamarą Gonzales-Perea, Robertem El Gendy czy Moniką Richardson. Zakończenie współpracy telewizji publicznej ze wspomnianymi gwiazdami było szeroko komentowane przez opinię publiczną. Ponieważ w większości przypadków rozstanie nie przebiegło w przyjemnej atmosferze, niemal pewnym wydawało się, że zwolnieni dziennikarze nie wrócą już na antenę programu „Pytanie na Śniadanie”. 

Tymczasem, właśnie pojawiła się informacja, iż jeden z byłych gospodarzy show TVP wraca na antenę. Chodzi o Roberta El Gendiego. Przypomnijmy, że prezenter jeszcze jakiś czas temu prowadził „Pytanie na Śniadanie” z Tamarą Gonzales-Perea. 

Co ciekawe, Robert El Gendy i Tamara Gonzales-Perea musieli rozstać się z porannym show rzekomo z powodu niskiej oglądalności. Jednakże wkrótce okazało się, że przyczyna jest zgoła inna. To Tamara nie mogła porozumieć się z władzami TVP w temacie nowej umowy. Zatem Robert stał się niejako przypadkową ofiarą całej sytuacji.

Szybko wyszło na jaw, że widzowie „Pytania na Śniadanie” nie mogą się pogodzić z odejściem El Gendiego. Fani próbowali interweniować u władz telewizji publicznej. Chociaż szanse na zmianę decyzji wydawały się małe, to jednak udało się.

Jak dowiadujemy się z mediów, Robert El Gendy poprowadzi program z nową partnerką. Będzie nią najnowszy „nabytek” „Pytania na Śniadanie”, czyli Małgorzata Opczowska. Z tego faktu bardzo ucieszyli się wielbiciele show. „Tak myślałam kilka dni temu, że jakby wrócił Pan Robert to może do duetu z Panią Małgosią i cieszę się, że tak się stał. Oboje profesjonalnie prowadzą program. Życzę powodzenia i trzymam kciuki”, „Pozdrawiam Małgosie i Roberta fajnie Was widzieć i spędzać poranki z Wami. Uzupełniacie się wzajemnie, myślę że stworzycie fajny, zgrany duecik” – chwalili internauci.

Zobacz również: