Sławomir-Świerzyński-Bayer-Full

Chyba niewielu spodziewało się usłyszeć tak szokującą informację na temat lidera zespołu „Bayer Full”. Okazuje się, że Sławomir Świerzyński nie zawsze był takim niewiniątkiem na jakiego wygląda w tej chwili. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że 16-letnia dziewczyna zaszła w ciążę z gwiazdą disco polo.

Sławomir Świerzyński zawrócił w głowie nastolatce

Ostatnimi czasy lider „Bayer Full” jest na ustach opinii publicznej za sprawą dotacji, którą Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało zespołowi. Nie wszystkim podoba się kwota, która ma trafić do zespołu. Równie kontrowersyjny okazał się komentarz, który poczynił w tym temacie Sławomir Świerzyński. 

Z pewnością wspomniana sytuacja spowodowała, iż drastycznie wzrosło zainteresowanie osobą wokalisty disco polo. Co ciekawe, szperając w życiorysie lidera „Bayer Full” można natknąć się na zaskakujące fakty dotyczące jego życia prywatnego. Trzeba przyznać, że to, co udało się ustalić, raczej nie przysporzy Sławomirowi Świerzyńskiemu wielbicieli.

Jak donosi tygodnik „Dobry Tydzień”, wokalista wiele lat temu zawrócił w głowie 16-letniej dziewczynie. Świerzyński był wówczas 22-letnim opiekunem obozu harcerskiego. Co ciekawe, nastolatka zaszła w ciążę z gwiazdą „Bayer Full”.

Trzeba jednak przyznać, że w tej trudnej sytuacji Sławomir Świerzyński zachował się odpowiedzialnie. Mężczyzna wziął ślub z młodą kobietą. Nieco później urodził się jego pierwszy syn. Co ciekawe, ową 16-latką była Renata, czyli obecna żona gwiazdora. 

Żona lidera „Bayer Full” nie miała z nim łatwo

Chociaż w tej chwili Sławomir Świerzyński to przykładny mąż, to w przeszłości sporo nabroił. „Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk.” – szczerze wyznał lider „Bayer Full”.

O tym, że Świerzyński lubił korzystać z uroków życia świadczy fakt, iż ma nieślubną córkę. Warto podkreślić, iż Sławomir ma z Nikolą świetny kontakt. Kobieta odziedziczyła po ojcu talent muzyczny. Razem z przyrodnimi braćmi założyła zespół „Baby Full”. Poza tym, występuje razem ze swoim tatą w słynnym „Bayer Full”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Bayer Full Official 🎼 (@bayerfull)

Oczywiście użytkownicy popularnego Facebooka nie powstrzymali się od złośliwych komentarzy dotyczących życia Sławomira Świerzyńskiego. „Oj tam, oj tam…wszak wszyscy Polacy to jedna rodzina, a tak na marginesie, gdzie była rzeczona harcerka w czasie kiedy ten pan robił jej dziecko???”, „To już wiadomo czyje „majteczki w kropeczki” były inspiracją”, „zdejmował majteczki w kropeczki bo takie wtedy były modne i tak powstał przebój ,taki wiejski żigolo , teraz mentor i moralista…” – kpią z lidera „Bayer Full” internauci.

Źródło: Dobry Tydzień 

  1. Niespodziewany powrót do „Pytania na Śniadanie”. Długo nie musieliśmy czekać 
  2. Książę Karol w ogniu oskarżeń. Dla wielu jest skończony 
  3. Bracia Golec otrzymali pogróżki. Chodzi o ich dzieci i rodzinę

Zobacz również: