Serial Ranczo TVP Cezary Żak Artur Barciś

Ta wiadomość nie ucieszy wielbicieli „Rancza”. Wręcz przeciwnie, widzowie mogą poczuć spore rozczarowanie na wieść o decyzji, którą podjęła część obsady popularnego serialu TVP. 

Konflikt wśród obsady serialu „Ranczo”

Fani produkcji TVP mają spore powody do niepokoju. Wielbiciele serialu liczyli, iż „Ranczo” będzie kontynuowane. Mówiono nawet o tym, że produkcja miałby zamienić się w pełnometrażowy film.

Niestety najnowsze doniesienia stawiają temat kontynuacji telewizyjnego hitu pod poważnym znakiem zapytania. O ile producenci „Rancza” popierają pomysł stworzenia kolejnej części opowieści o mieszkańcach Wilkowyj, to zupełnie inaczej jest w przypadku aktorów.

Warto podkreślić, że obsada hitu TVP jest mocno podzielona odnośnie jego kontynuacji. Część osób podkreśla, iż dużym problemem jest śmierć odtwórcy jednej z głównych – Pawła Królikowskiego. Przypomnijmy, iż aktor wcielał się w postać „Kusego”.

Kolejnym argumentem przeciw realizacji nowej odsłony serialu jest fakt, iż nie żyje także scenarzysta oryginalnego „Rancza” Andrzej Grembowicz. Część artystów stwierdziła, iż nikt nie napisze scenariusza do nowej produkcji tak dobrze jak zmarły.

Takie podejście reprezentuje m.in. serialowa Michałowa, czyli Marta Lipińska. Kobieta jest stanowczo przeciwna zagraniu w sequelu. „My nigdy byśmy się nie zgodzili, żeby grać w czymś napisanym przez kogoś innego. Nie mówiąc o tym, że nie żyje serialowy Kusy, czyli Paweł Królikowski. A i mnie już latka lecą” – powiedziała aktorka. Podobnego zdania są Marta Chodorowska, Jacek Kawalec, Bogdan Kalus, Grzegorz Wons, Dorota Chotecka, Elżbieta Romanowska oraz Beata Olga Kowalska.

Jednakże nie wszyscy podzielają powyższą opinię. „Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji „Rancza”… Uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli „Ranczo”, a nie ma już ich z nami, zrobić ten film” – podkreślił jeden z producentów.

Co ciekawe, część aktorów z „Rancza” chciałoby zagrać w kontynuacji hitu TVP. Do osób chętnych do powrotu na plan należą: Cezary Żak, Piotr Pręgowski, Bartek Kasprzykowski, Ilona Ostrowska, Grażyna Zielińska oraz Artur Barciś.

Póki co, ostateczna decyzja nie zapadła. Jednak już teraz wiadomo, że jeśli producenci zdecydują się na realizację filmu to zabraknie w nim wielu lubianych postaci.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: