Kasia Cichopek
Foto: Instagram/Katarzyna Cichopek

Od jakiegoś czasu jednym z najgorętszych tematów rodzimego show biznesu jest rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Co jakiś czas pojawiają się różne informacje, które są szeroko komentowane przez opinię publiczną. Nie inaczej jest teraz. Przy czym najnowsze doniesienia mediów zasługują na miano sensacji. 

W życiu byłego Kasi Cichopek rzekomo nastąpiła ogromna zmiana

Od czasu podania do publicznej wiadomości informacji o rozstaniu jednej z najbardziej lubiany par polskiego show biznesu, Marcin Hakiel chętnie udzielał się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, iż poza wpisami na Instagramie mężczyzna udzielił również kilku osobistych wywiadów na temat zakończenia związku z Cichopek.

Najnowsze plotki dotyczące Hakiela są niezwykle intrygujące zwłaszcza w kontekście zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej rozprawy rozwodowej. Trzeba przyznać, iż doniesienia popularnego portalu internetowego są dość szokujące.

Zdaniem informatora dziennikarzy były Kasi Cichopek ma już nową dziewczynę. Jak na razie nie zaprezentował jej w mediach społecznościowych. Być może to jednak tylko kwestia czasu.

Rzekomo Hakiel spotyka się z tajemniczą ukochaną już od trzech tygodni. To jednak nie wszystkie sensacyjne doniesienia. „Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni” – stwierdziło źródło portalu.

Warto dodać, że podobno para rozumie się tak dobrze ze względu na fakt, iż oboje są rodzicami. Co ciekawe, nowa dziewczyna tancerza i jej dziecko już poznało Helenkę i Adasia, które są owocem związku celebryty z Cichopek.

„Okazało się, że nadają na tych samych falach, co więcej, oboje są rodzicami. Adaś i Helenka mieli już poznać dziecko nowej lubej Hakiela. Bardzo się polubili, co dla Marcina miało olbrzymie znaczenia, ponieważ przez rozstanie z Cichopek Adaś i Helenka wiele przeszli”  – przekazał informator portalu.

Na koniec warto odnotować, iż sam zainteresowany tj. Marcin Hakiel skomentował sensacyjne doniesienia bardzo lakonicznie. „Dzień dobry, bez komentarza. Pozdrawiam. Zaufanego informatora również” – odpowiedział na pytanie dziennikarza były ukochany Kasi Cichopek.

źródło: Pudelek

Zobacz również: