wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Do tragicznego zdarzenia doszło o 3:20 w nocy koło Płońska w miejscowości Niepiekła. Przed jadący drogą samochód osobowy nagle wtargnął ogromny łoś. Nastąpiło zderzenie. Niestety wypadek skończył się tragicznie.

W wyniku tragedii zginął pasażer auta

Jak już wspomnieliśmy, śmiertelny wypadek miał miejsce koło Płońska. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o drogę krajową nr 7 w miejscowości Niepiekła. Jadący w kierunku Warszawy samochód marki Volkswagen Caddy zderzył się z ogromnym łosiem.

Niestety wypadek okazał się śmiertelny. W wyniku tragedii na krajowej „siódemce” jedna osoba zmarła. Służby poinformowały, iż na skutek zderzenia pojazdu ze zwierzęciem zginął pasażer samochodu. Natomiast kierowca Volkswagen Caddy przeżył. Jednak jego  stan jest bardzo poważny. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie walczy o życie.

Na temat tragedii wypowiedział się przedstawiciel lokalnej policji. „Około 3:20 w miejscowości Niepiekła na drodze krajowej nr 7 wprost pod nadjeżdżający pojazd Volkswagen Caddy jadący w kierunku Warszawy wtargnął nagle łoś. W wyniku tego zdarzenia pasażer pojazdu poniósł śmierć na miejscu, a kierowca z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Płońsku” – podał Grzegorz Osiński z płońskiej policji.

W związku z tragedią zablokowany został prawy pas jezdni w kierunku Warszawy. Utrudnienie trwało ponad 3 godziny. Ostatecznie normalny ruch powrócił przed godziną 7:30 rano.

Informacje dotyczące tragedii pojawiły się wraz ze zdjęciami w mediach społecznościowych. „PILNE! Tragiczne zderzenie z łosiem na krajowej siódemce. Nie żyje 33-letni mieszkaniec powiatu płońskiego. Dziś nad ranem na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Niepiekła gm. Załuski doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Według ustaleń płońskiej policji, na prostym odcinku drogi wprost pod nadjeżdżający VW Caddy, którym podróżowało dwóch mężczyzn, nagle wtargnął łoś. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer tego pojazdu, 33 letni mieszkaniec pow. płońskiego. 29- letni kierowca, także mieszkaniec pow. płońskiego, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Płońsku. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Płońsku pod nadzorem płońskiej prokuratury” – przeczytamy na Facebooku.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: