Magda Gessler afera

Wydawałoby się, że po 21 sezonach nagrywania „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler widziała już niejedno. Tymczasem, to co zastała w jednej z restauracji, przeraziło nawet tak doświadczoną restauratorkę jak ona. 

Zdegustowana Magda Gessler chciała uciec

Z pewnością najbardziej znana restauratorka w Polsce to kobieta konkretna, twardo stąpająca po ziemi. Magda Gessler pomogła już wielu restauracjom, które chyliły się ku upadkowi. W niejednej z nich sytuacja była naprawdę tragiczna, mimo to gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje” potrafiła zdziałać cuda. Jednak to co wydarzyło się na planie najnowszego odcinka hitu TVN przeszło oczekiwania wszystkich. 

Chodzi o odcinek, w którym Magda Gessler przyjechała do Piły, aby tam pomóc właścicielom restauracji „Barka”. Już początek wizyty gwiazdy w lokalu nie zwiastował nic dobrego. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” od razu zauważyła, że w restauracji jest bardzo zimno, a do tego brzydko pachnie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Później było już tylko gorzej. Potrawy serwowane przez „Barkę” były karygodnie przygotowywane. Gwiazda TVN wściekła się, iż jedzenie było odmrażane, podsmażane, odgrzewane i polewane czymś co przypominało sosy. „To jest skandal. Największy koszmar! Gdyby mi się to przyśniło, obudziłabym się z krzykiem!” – zirytowała się Gessler.  

Jednak największa afera wybuchła w momencie, kiedy gwieździe TVN podano niedosmażonego kurczaka. Co ciekawe, właściciele knajpy byli zdziwieni uwagami prowadzącej „Kuchenne rewolucje”. Nie tylko nie zgodzili się z krytyką, ale jeszcze sami zjedli okropną potrawę. Magda Gessler była wyraźnie zniesmaczona.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Na całą sytuację zareagowała opinia publiczna. Widzowie za pośrednictwem Instagrama przyznali prowadzącej program rację. „Ja oglądam cukiernicze rewolucje włoskie w których doświadczony cukiernik pomaga innym. To co tam wiedzę przyprawia o szok nawet są tacy co nie umieją piec szarlotki i po co tacy ludzie otwierają cukiernię? Gdyby ludzie się interesowali kuchnią nie było by problemu. Patrzę też na rewolucje z pani udziałem i widzę dokładnie to samo”, „Masakra pani Madziu.. nie wiem jak tak można” – komentowali użytkownicy popularnego portalu społecznosciowego.

Na koniec warto dodać, że ostatecznie Magda Gessler przeprowadziła kulinarną rewolucję do końca. Jednakże z pewnością kosztowało to gwiazdę TVN sporo nerwów.

  1. Księżna Kate otrzymała cios. Tego konfliktu nikt się nie spodziewał 
  2. Julia Wieniawa pochwaliła się jak mieszka. Wschodząca gwiazda pławi się w luksusie 
  3. Sławomir Świerzyński z „Bayer Full” spłodził dziecko z 16-latką. Fani są zdegustowani

Zobacz również: