wypadek dziecko

Smutnie informacje przekazały dziś media. Nie żyje ceniony przez wiele osób dziennikarz, znany z anteny TVP Info, Polskiego Radia czy Radia Olsztyn. W ostatnim czasie miał podjąć nowe wyzwania, ale nie doczekał. Zmarł na koronawirusa.

Nie żyje były dziennikarz TVP i Polskiego Radia

Jako pierwsza tragiczna wiadomość pojawiła się na łamach Radia RDC, gdzie Tomasz Kuc, o którym mowa miał podjąć się nowych wyzwań. Nie doczekał. Od trzech tygodni po zakażeniu koronawirusem przebywał w szpitalu, gdzie pod respiratorem walczył nie tylko o zdrowie, ale i życie. Dziś już wiemy, że przegrał tę walkę. Miał 58 lat.

Tomasz Kuc związany był z mediami publicznymi przez ćwierćwiecze. O jego olbrzymim talencie mogliśmy przekonać się na antenach TVP Info czy lokalnego pasma TVP Białystok. Przez pewien okres był także redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24 czy pracował dla takich rozgłośni, jak Radio Olsztyn czy Radio Kielce. Był człowiekiem orkiestrą, jednym słowem mówiąc. 

Oprócz miłości do radia, telewizji czy szeroko pojętego dziennikarstwa, Tomasz Kuc był także podróżnikiem, rowerzystą, harcerzem i historykiem.

We wzruszających słowach Tomasza Kuca na swoich mediach społecznościowych pożegnał Tadeusz Deszkiewicz, prezes Radia RDC. „Żegnaj Tomku” – zakończył swój wpis, który możecie zobaczyć poniżej.

Dziennikarza pożegnała także posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Joanna Lichocka. „Okropna, szokująca wiadomość. Znałam Tomka, współpracowaliśmy kiedyś w TVP. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Wyrazy głębokiego współczucia dla bliskich i przyjaciół. R.I.P” – napisała.

  1. Zaskakujący kandydat Prawa i Sprawiedliwości na przyszłego Prezydenta. Polityk mówi jak jest
  2. Bożenka z „Klanu” nie jest wcale taka grzeczna. O tym zdjęciu mówi cała Polska
  3. Ale afera! Gessler dawno nie była tak wściekła. Wszystko się nagrało

Zobacz również: