Lech Wałęsa ostro o Polsce

Lech Wałęsa już nie jeden raz szokował opinię publiczną. Mówił o obaleniu rządu, złośliwie o swojej małżonce, a teraz w swoim stylu przyznał, że jest gotowy na wszystko. Nic więcej mu nie pozostało. Dramatyczne wyznanie byłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w błyskawicznym tempie obiegło Internet.

Lech Wałęsa gotowy na wszystko, mówi o pięciu latach

Choć Lech Wałęsa w tym roku skończy 78 lat, to wydaje się być w dobrej kondycji fizycznej. Po ostatnich wypowiedziach, niektórzy zastanawiają się, czy idzie to w parze z kondycją psychiczną. Zwłaszcza, że były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał, że jest gotowy na wszystko.

„Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. Wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze 5 lat życia. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony…” – zaszokował opinię Lech Wałęsa na łamach „Super Expressu”.

ZOBACZ TAKŻE: Boeing 737 zniknął z radarów. Potwierdzają się najgorsze informacje

To jednak nie jedyne szczere słowa, na które odważył się Lech Wałęsa. Były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał także, jak widzi swoją śmierć.

„Nie chcę, żeby mnie robaki jadły, czyli najlepiej spalić, żebym nikomu nie przeszkadzał…” – mówi. „Skończyłem, wykonałem swoje dzieło i idę po rozliczenie” – dodaje w dalszej części swojej wypowiedzi dla „Super Expressu”.

Wygląda też na to, że Lech Wałęsa ma rozdarte serce. Z jednej strony mówi, że na tym świecie jest już znudzony. Raz było na wozie, a raz pod, ale wszystko już widział. „Tam mnie nie chcą jeszcze” – przyznaje o swojej śmierci.

źródło: Super Express

POPULARNE TEMATY:

  1. Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą bezwzględnych oszustów. Teraz przestrzega innych
  2. Nowe ustalenia w sprawie Sławomira N. Zatrzymano syna posła PO!
  3. Jakimowicz i Ogórek zdumieli widzów. Wszystko poszło na żywo w TVP Info

Zobacz również: