Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek i osobowości telewizyjnych. Wszystko rozpoczęło się od roli w „M jak miłość” i spektakularnej śmierci Hanki Mostowiak. Teraz Kożuchowskiej wszędzie pełno – w filmach, serialach, ale także programach rozgrywkowych. Kożuchowska niedawno otwarcie poparła Strajk Kobiet, za co spadła na nią olbrzymia fala krytyki ze strony przeciwników aborcji. Teraz, aktorka musi zmagać się z kolejnymi problemami. Padła ofiarą bezwzględnych oszustów.

„Nie dajcie się nabrać!” – apeluje Małgorzata Kożuchowska

O dramacie, który przeżywa, Małgorzata Kożuchowska poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, a konkretnie Instagrama. Okazuje się, że ktoś bez wiedzy i zgody aktorki, postanowił wykorzystać jej wizerunek.

„Mój wizerunek jest bezprawnie wykorzystywany do promocji różnorodnych preparatów, rzekomo uzdrawiających” – alarmuje na Instagramie Kożuchowska, jednocześnie prosząc wszystkich o ostrożność.

GORĄCY TEMAT: Boeing 737 zniknął z radarów. Potwierdzają się najgorsze informacje

Co ciekawe, oszuści są coraz sprytniejsi. Już wcześniej o podobnych problemach donosiła Katarzyna Dowbor, która też została wplątana w tego typu „akcję”. „Oszuści fabrykują wywiady ze znanymi osobami, w tym ze mną, aby zwiększyć sprzedaż produktów pochodzących z niewiadomego źródła…” – pisze Małgorzata Kożuchowska o działaniach, które podejmują oszuści, aby wzbudzić zaufanie.

„Kochani, nie dajcie się nabrać! Wszelkie preparaty medyczne przyjmujcie tylko według zaleceń lekarza oraz kupujcie je w aptekach. Dbajmy o swoje zdrowie i bądźmy czujni na Internetowych oszustów!” – przestrzega aktorka swoich fanów.

Jak widać, oszuści są coraz bardziej sprytniejsi. Atakują już nie tylko bezpośrednio niczego nieświadomych ludzi, ale także wykorzystują do tego wizerunek znanych osób, aby jeszcze bardziej wzbudzić zaufanie wobec swoich produktów leczniczych, odchudzających czy jakichkolwiek innych. Zazwyczaj nie mają one nic wspólnego z działaniem, które opisują i mogą wyrządzić więcej krzywdy, niż pomocy. Bądźcie zatem ostrożni!

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jakimowicz i Ogórek zdumieli widzów. Wszystko poszło na żywo w TVP Info
  2. Piaseczny popłynął z alkoholem. Wulgarne nagranie podbija internet
  3. Martyna Wojciechowska obawia się o swoją córkę. Szczere wyznanie podróżniczki

Zobacz również: